Wake-Up: Wielki comeback, 50. wygrana i Spurs są coraz bliżej Warriors, którzy przegrali z Celtics

19
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Pojedynek o ostatnie miejsca gwarantujące awans do playoffów na Wschodzie staje się coraz bardziej interesujący. Miami Heat wygrali aż 20 z ostatnich 24 meczów, Milwaukee Bucks mają serię 4 zwycięstw i obie ekipy są już od krok od Chicago Bulls i Detroit Pistons, którzy dzisiaj przegrywali.

Ale jeszcze ciekawiej robi się na szczycie Zachodu, gdzie San Antonio Spurs gonią jedynkę, a Utah Jazz jeszcze mogą próbować zaatakować trzecią pozycję.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Middleton wrócił w wielkim stylu. Wyścig o playoffy na Wschodzie. Celtics w Oakland
Następny artykułFlesz: Timberwolves zaczęli kupować to co sprzedaje im Thibs. Quo Vadis Pistons?

19 KOMENTARZE

  1. Polecam obejrzeć Utah z Houston, to taki statement game Jazz jako czarnego konia playoffów na zachodzie. Rockets zatrzymani na 8/32 za trzy i milionie osobistych jakby to był 2014. Rudy Gobert w rok ewoluował z Roya Hibberta do top3 najlepszych centrów w lidze i stawiam, że to nadal nie jest jego sufit.

    Lubię to: 12
  2. Jednego nie rozumiem. Był wielki hype na JoJo, gdy ten grał (i słusznie). Ale czemu wciąż tak mało (za mało) mówi się o Townsie? Gość gra drugi sezon w lidze, a już jest potworem, który kręci regularnie świetnie cyferki. Niech jeszcze poprawi obronę i będzie super.

    Lubię to: 3