Flesz: Jaki jest plan Lakers na lato 2017? Phoenix Suns potykają się przy tankowaniu

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Marzec w NBA jest podstępnym miesiącem. Z każdym tygodniem coraz większa liczba drużyn spycha „wygrywanie” z miejsca nr 1 w hierarchii swoich celów.

Zespoły bardzo rzadko przyznają się jednak do tego otwarcie, co przeszkadza w ewaluacji drużyn. Ale mecze z drużynami nastawionymi już na rozwój długofalowy szkodzą też w ocenie zespołów, które z nimi grają.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 30 005 punktów Dirka Nowitzkiego. 58 punktów Westbrooka w porażce z Blazers
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (472): Pokaż Mi Swój Seks

4 KOMENTARZE

 1. LAL nie powinni się spieszyć. Powinni zostawić sobie wybór w tym drafcie, wybrać jak najlepiej, ogrywać młodzież w przyszłym sezonie i robić podchody pod George’a. W lato 2018 będzie już wiadomo, który z młodych może zostać w LAL, będzie George i wtedy będzie czas na szybkie ruchy żeby włączyć się do walki o 2 rundę, zaś w kolejnym sezonie spróbować osiągnąć status kontendera.

  Droga na skróty rzadko się opłaca. A LAL za daleko już zaszli, żeby w końcowym etapie szukać szybszej ścieżki.

  Lubię to: 4
 2. Ruch z Williamsem był przyzwoity ale trzeba pamiętać, że biorąc 7,5mln kontraktu Brewera jeszcze bardziej utrudnili sobie zadanie na lato. Nikt za darmo tego kontraktu nie weźmie a założę się, że tego miejsca będzie brakować.

  Lubię to: 1
 3. 1. Tu nie chodzi o magie (lub jej brak) LAL tylko o o zwykle $$$. NBA tak zmienila przepisy, ze i owszem mozesz grac gdzie chcesz ale MAX kontrakt (wart +$30 baniek) dostaniesz tylko w Twoim aktualnym teamie.
  Vide Boogie, ktory tak bardzo lubil Sacto, ze juz chcial z nimi przedluzac, tylko mu podziekowali za wspolprace

  2. „Russella […] widac, że jego sufit to kilka występów w All-Star”

  WHAT?!!
  Macku, wiem, ze D’Angelo to „Twoje” dziecko. Tak, we believe(tzn. ja nie).

  Tylko czy na pewno w lidze w ktorej podobno kazdy i jego mama moga zrobic 4 tripple double pod rzad w 3 meczach, D’Angelowe PER 16 i True Shooting 51% dadza mu kilka wystepow w ASG?? Hello, to nie Zaza Pachulia

  Lubię to: 0