Kajzerek: Sarić czy jednak Brogdon?

1
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Teraz, gdy Joel Embiid nie dołoży kolejnych linijek do swojej kampanii Rookie Of The Year, pałeczkę może przejąć jego kolega z drużyny, dla którego Philadelphia 76ers stworzyła specjalne warunki. Dario Sarić staje się naturalnym kandydatem w tej pozbawionej ognia klasie pierwszoroczniaków. Historia tegorocznych debiutantów jest odrobinę przygnębiająca. Dla niektórych zabawa może skończyć się szybciej niż przypuszczają. Dla innych – jak Malcolm Brogdon – jest wyprawą w nieznane. To Brogdon Saricowi zagrozi najbardziej.

Europejski LeBron James

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Cavaliers pobili rekord trójek i wyprodukowali Fabrykę Highlightów
Następny artykułBielecki: Shaqtin’ a Fool

1 KOMENTARZ

  1. Dziękuje za link do artykułu z lipca – jakoś mi przeleciał w tamtym okresie a naprawdę ciekawa historia.
    Chciałbym aby wygrał Saric, aczkolwiek w paru meczach co widziałem Brogdona to byłem zdziwiony jak przypominałem sobie ze to rookie, grał jak stary wyga. Ale za moje zdziwienie nagród sie nie dostaje :)

    Lubię to: 3