Między Rondem a Palmą (470): Ruchome piaski

7
fot. somethingsurprising.blogspot.com
fot. somethingsurprising.blogspot.com

Dziś w ruchomych piaskach.

Zakopujemy kolejną drużynę NBA, ale przytrafia nam się kilka deep dive’ów. Lądujemy więc na Dzikim Zachodzie, na planie kilku współczesnych seriali, edytujemy stronę Wiki Pana Krzysztofa Materny i jesteśmy w domu 3-letniego Dennisa Smitha Juniora.

Na koniec wychodzimy we francuskim Evreux i sprawdzamy temat pasa mistrzowskiego, który cały czas śledzi Marcin Teodorczyk. Czekamy aż pas pojawi się w Polsce i obiecujemy zjawić się wtedy na pierwszym meczu (będziecie z nami?).

Żegnamy się (z) Panem Markiem.

[wpdm_file id=390]

Muzyka:  Houk „Transmission into your Heart”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Czy napływ graczy z Europy eliminuje z NBA ten WOW atletyzm?
Następny artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Kontuzje Duranta i Lowry’ego

7 KOMENTARZE

  • Wg mnie Casey jest sporo lepszy.

   Ben ma zadatki na dobrego reżysera, ale jako aktor jest mniej plastyczny i sprawdza sie tylko w rolach w których gra siebie (Good Will Hunting etc).
   Casey był świetny w „Assassination of Jesse James by coward Robert Ford (+jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych do filmu ever) oraz „Gone Baby Gone” czy „Out of the Furnace”.
   …no i z Bena zbyt duży fan NE Patriots for me liking ;-)

   Lubię to: 2