Wake-Up: Kontuzja Duranta. Wizards pokonali Warriors. Clutch Westbrook

24
fot. League Pass
fot. League Pass

Kevin Durant nie będzie miło wspominał powrotu w rodzinne strony, ponieważ spędził zaledwie 93 sekundy na parkiecie Verizon Center, po czym zeszedł do szatni z kontuzją kolana.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres: Kto zajmie 8. miejsce?
Następny artykułFlesz: Parsons wciąż nie wrócił do żywych, niespodzianka w Denver

24 KOMENTARZE

   • Hmmmm… Ale co ma łatwiej, wyjaśnisz? Jeżeli to nie season ending injury – a zapewne i oby nią nie było – to Durant na PO będzie ok, a Cavs bilansem i tak ich nie są w stanie przeskoczyć do końca sezonu, więc?

    Lubię to: 2
    • Trochę się zgrywam a trochę zakładam najczarniejszy scenariusz bo póki co niewiele wiemy. Łatwiej – znowu spacer na wschodzie w Toronto nie zdarza się dotrzeć bo Lowry kontuzjowany, przy założeniu ze z Durantem będzie poważnie i nie bedzie zdrowy badz w pelni sil może nie być nawet Goldenow w finałach więc to łatwiej. Ale póki co pozostaje czekać na info kiedy Durant wróci.

     Lubię to: 0
     • Lowry teoretycznie wraca za 4-5 tygodni. Spacer na wschodzie może będzie może nie. Krwi mogą Lebronowi napsuć i Raptors i Boston i Wizards. Na razie też wciąż nie wiadomo, co będzie z Lovem i JR-em. Przypomnij mi jeszcze kiedy ostatnio widziałeś coś poza spacerem na zachodzie? No i gdzie są ci fani Lebrona cieszący się z kontuzji Duranta, bo patrzę i patrzę, a nic nie widzę?
      Nie dramatyzujmy :)

      Lubię to: 4
     • Gdzieś mi mignęła przed chwilą przed oczami informacja że istnieje zagrożenie końca sezonu dla Duranta

      Lubię to: 2
     • Przykra sprawa gdy najwięksi sportowcy łapią kontuzje ale to część tego sportu,LeBron bardziej niż się z tego cieszyć powinien być dumny że sam jest zdrowy jak koń.Tak samo Kraft mógł nie mieć grypy i dziś Kamil nie miałby 4 skoczni to jest sport…

      Lubię to: 2
     • Seria Golden State – Oklahoma w tamtym roku. Żeby daleko nie szukać. A kiedy Ty widziałeś coś poza spacerem na wschodzie? Ostatni raz seria Miami – Pacers i to nie ta ostatnia. Lowry wróci za 4-5 tygodni ale jeszcze trzeba się z Nowym składem dograc i złapać vibe już widzę jak Boston się postawi Cleveland nie mając ludzi którzy zbierają z Bradleyem po kontuzji. Ok nie ma tu fanów LeBrona i się nie cieszą ze sypią mu się potencjalne przeszkody.wygrałeś.:)

      Lubię to: 2
     • Czyli na zachodzie do Grande Finale jest droga przez mękę, bo przez ostatnie 6 czy 7 lat zdarzyło się, że GSW musiało zagrać jedną ciężką serię z OKC? Spokojnie, to się nie powtórzy, wyjęli im Duranta spryciarze :D
      Nie przerzucajmy się takim gównem, bo muszę napisać, że w spacerkach Miami poza Pacers, była jeszcze „poważna” czkawka rok wcześniej, gdy wracali w finale konfy z 3-2 z Bostonem. Zobacz jak pod górę biedacy mieli ;)
      A co wygrałem? Dostanę piwo na zlocie, czy to tylko uścisk dłoni prezesa i laurkę? :)

      Lubię to: 2
   • Może być różnie. Może Durant będzie świeższy, a może nawet gdy wróci za miesiąc pójdą za tym potem inne drobne urazy (niekoniecznie takie, o których się dowiemy), które będą miały wpływ na jego grę.

    Lubię to: 0