Wake-Up: 43 punkty Griffina. 21 punktów Westbrooka w czwartej kwarcie. 0-3 Pelicans

12
fot. AA/ABACA / Newspix.pl
fot. AA/ABACA / Newspix.pl

Osiem meczów rozegrano minionej nocy, w tym dwa w Los Angeles, które odbywały się w cieniu ceremonii rozdania Oscarów i podczas gdy wszyscy ekscytowali się, że „La La Land” jednak nie wygrał statuetki dla najlepszego filmu, w STAPLES Center kończył się najbardziej emocjonujący mecz tej nocy, gdzie gospodarze potrzebowali dogrywki, żeby zapewnić sobie zwycięstwo.

Blake Griffin zdobył najwięcej punktów w sezonie. DeMarcus Cousins cały czas pozostaje bez zwycięstwa w swojej nowej drużynie. Tony Snell i Jaylen Brown byli clutch. W Detroit uhonorowano najlepszego strzelca ich ostatniej mistrzowskiej drużyny.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Ice and Ice
Następny artykułDniówka: D-Will w Cavaliers. Shaq vs. JaVale. Divac daje sobie dwa lata

12 KOMENTARZE

  1. Po tym jak delikatnie wygladał ten faul PJ Tuckera w skutek którego Nurkić stracił dwa zęby, nabrałem nowego szacunku dla ludzi typu Rubio czy Thomas, przecież tam można zginąć!

    Lubię to: 22
  2. Pelicans mają już 6 bilans od końca, Vlade uśmiecha się popijając ulubioną rakiję, udało mu się przechytrzyć sympatycznego, starszego właściciela klubu z Nowego Orleanu.

    Lubię to: 3