Między Rondem a Palmą (466): Newsy, Marek, wszędzie

17
fot. Playboy.com
fot. Playboy.com

Dziś u Bobo.

Los Angeles Lakers postanowili zapukać do rankingu najbardziej niekompetentnych klubów NBA i o tym mówimy. A może nie? A może już się bronią?

Podsumowujemy karierę Mitcha Kupchaka w Lakers, jest Top10 tweetów Magica Johnsona i sprawdzamy co po nocy dla Was robią Marek i Sebastian. Czyli newsy.

PS. Wciąż trwa konkurs gdzie był wczoraj zNYK.

[wpdm_file id=383]

Muzyka: The Doors „Break on Through (Live at Toronto Rock and Roll Revival”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Zmiana władzy w Lakers. Koniec ery Jima Bussa. Pierwsza wymiana Magica
Następny artykułDniówka: Bogdanovic w Wizards. Ilyasova w Hawks. Ostatnie godziny przed trade deadline. Debiut Boogie’go w Pelicans

17 KOMENTARZE

  1. Ehh, męczy to ocenianie Magica przez pryzmat jego tweetów. Trzeba pamiętać, że On nie będzie tam sam. Owszem, nie lata sobie po planszy zwanej CBA, ale ma obok łebskiego Pelinke, gość zna reguły, ma kontakty i zna biznes. Do tego jest jeszcze młody West, któremu może podpowiadać ojciec. W trójkę + Walton mogą podejmować świetne decyzje. Deal z Lou w pierwszej chwili nie powalił na kolana, ale nie mieli lepszych alternatyw, bo jak podają źródła, tylko Hou dawali pick w 1rd 2017. Myślę, że będzie dobrze.
    Super Palma o Lakers, Andrew Bynum tak bardzo tęsknię :(

    Lubię to: 2