Między Rondem a Palmą (465): Rudy 103

19
fot. clutchpoints.com
fot. clutchpoints.com

Będzie będzie.

Dziś w Polsce.

zNYK jedzie. Jedzie, jedzie za miasto, pędzi on the highway i na końcu przekonasz się gdzie dotarł… Może do Ciebie?

W tym czasie rozmawiamy o Weekendzie Gwiazd i relacji Canal Plus, a potem (od 25 min.) oczywiście o kwestiach żarzących w tym naczętym już w poniedziałek rano trade-deadline.

Jesteśmy z powrotem po urlopach i wyjazdach. Mamy plan, żeby słyszeć się jutro w środę i wyjątkowo w czwartek wieczór.

Sprawdź czy przez 103 minuty udało nam się uniknąć beki z Kings.

[wpdm_file id=382]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Kings mieli lepszą ofertę, teraz mają 'drugiego Stepha’. PG, Butler, Melo – będzie jeszcze inna duża wymiana?
Następny artykułGorący Ekspres: Co zrobi Danny Ainge?

19 KOMENTARZE

 1. największą wadą Michałowicza jest to że ewidentnie się myli a potem tego nie prostuje jakby miał nadzieje że nikt nie zauważył, jest to żałosne, słychać wtedy zwykle takie milczenie współkomentatora, ale generalnie lubię sobie obejrzeć mecz z polskim komentarzem, meczu gwiazd nie widziałem

  Lubię to: 7
 2. Jeżeli chodzi o Rose’a w zamian za Rubio to jestem jak najbardziej za. Z Thibbsem się znają i wiedzą czego od siebie mogą oczekiwać. Mógłby się utworzyć tam dobry klimat. A co do Shumperta w Minnesocie to też jestem za. Ameryki nie odkryję jeżeli powiem, że w Wilkach brakuje kogoś, kto trochę rozciągnąłby grę i trochę porzucał, a Shumpert to potrafi i według mnie pasuje do drużyny.
  Co do dylematu Ainge’a to jeżeli chciałbym już w tym momencie walczyć o najwyższe cele brałbym Butlera, bo w George’a nie wierzę (jeżeli byłaby opcja trade’u z Indianą). Olać pick, tak naprawdę to przecież nie jest pewne czy będzie to nr. 1,2 czy 3, więc różnie to może wyglądać. Niby jest pewien element, który może wskazywać na to, że Ainge nie powinien już w tym momencie robić wymiany, bo przecież przy ewentualnym wylosowaniu numba 1 w Drafcie może wtedy wyciągnąć kogoś wyjątkowego z ligi (w jakiejś wymianie), ale to tylko przypuszczenia. Jeżeli więc chciałbym osiągnąć coś w tym sezonie, to nie czekałbym i brał Butlera.

  Lubię to: 1
 3. Doszliśmy do takich czasów że się nie broni, że się nie da bronić i że się nie oczekuje obrony od najlepszych graczy, jeszcze parę lat temu mówiło się ten nie broni rzuca 30pkt ale nie broni meh a dzisiaj wszyscy mają wyjebane na obronę.

  Lubię to: 3
  • Bez Love’a też nie wygrał Finałów. Tu chodzi o to, że przeszedł się przez Wschód wobec absencji Bosha/Love’a, z tym że jest to skrót myślowy, bo zdaje się, że Bosh wracał jednak w trakcie ECF.

   Lubię to: 1
   • Bez Love’a wygrał w spektakularnym stylu chodziło mi tylko o tą wzmiankę o Boshu. Tutaj wolałem się upewnić bo raczej na tym etapie sezonu Bosh był raczej zdrowy i robił różnice choćby w bojach z Pacers. To o przejechaniu się LeBrona przez wschód to pełna zgoda i z tym nie ma co dyskutować.

    Lubię to: 0
    • Był jeden sezon, gdy Bosh nabawił się kontuzji w trakcie playoffów i Heat rozpoczynali serię bodaj z Pacers bez niego. Z tego, co pamiętam, Indiana wygrała wtedy nawet Game 1. Poprzez „Finały” mam na myśli Finały, nie Finały Konferencji.

     Lubię to: 0