Dniówka: Kings mieli lepszą ofertę, teraz mają 'drugiego Stepha’. PG, Butler, Melo – będzie jeszcze inna duża wymiana?

9
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Nie od dziś wiadomo, że Vivek Ranadive ma obsesję na punkcie Golden State Warriors, których był mniejszościowym właścicielem, zanim przejął rządy w Sacramento. Już kiedy przenosił się do stolicy Kalifornii zabrał ze sobą z Oakland ówczesnego asystenta trenera Mike’a Malone’a, żeby pomógł mu budować drużynę na wzór Warriors. A potem zwolnił go głównie dlatego, że Kings nie grali ofensywnej koszykówki niczym zespół prowadzony przez Splash Brothers. Vivek marzy o posiadaniu takich strzelców i to też widać po tym, w kogo celowali w draftach. Gdy wybrali Nika Stauskasa (STAUSKAS!), właściciel Kings chwalił go mówiąc, że rzuca jak Steph i jest duży niczym Klay. Okazał się niewypałem, ale wczoraj Ranadive dostał kolejnego zawodnika, w którym widzi duże podobieństwo do Splash Brothers. Jak pisze Baxter Holmes z ESPN, Vivek uważa, że Buddy Hield (BUDDY!) ma potencjał Stepha Curry’ego…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 19 szybkich po wymianie Boogie’ego do Pelicans
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (465): Rudy 103

9 KOMENTARZE

  1. A’propos Palmy. To podczas ASG w studio Canal+ był szef polskiej Ekstraklasy (piłkarskiej) i przyznał się, ze jest fanem zNYKającego i Palmy (przekręcając troszkę jej nazwę).

    Lubię to: 25