Wake-Up: Rozczarowująca sobota All-Star Weekend i kolejna śmieć konkursu wsadów

27
fot. League Pass
fot. League Pass

Konkursowa sobota w Nowym Orleanie za nami. Kristaps Porzingis wygrał Skills Challenge, Eric Gordon konkurs trójek, a Glenn Robinson III został królem wsadów… i właściwie na tym można by zakończyć. Reszta to już głównie rozczarowanie i narzekania, że lepiej było spać.

Konkurs wsadów bez Zacha LaVine’a znowu umierał. Aaron Gordon miał fajną zabawkę, ale nic poza tym. Zwycięzca konkursu rzutów za trzy wyłoniony został dopiero po dogrywce, ale poziom rywalizacji był niższy niż w poprzednich latach. Stephen Curry nie mógł trafić z połowy, a głównym tematem nadal pozostają dyskusje o tym, że Kyrie powiedział, że zmienia jest płaska.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres: Kto wygra Konkursy Wsadów i Rzutów za 3?
Następny artykułKajzerek: Brandon Roy wygrywa mistrzostwa

27 KOMENTARZE

 1. Mi konkurs wsadów oglądało się całkiem dobrze, bo nie miałem wielkich oczekiwań. Gdyby nie Gordon byłoby naprawdę okej, no a ciężko mieć pretensje do pozostałych, że to faworyt poziom zaniżył.

  Lubię to: 2
  • Sadze, ze raczej po swojej zbiórce będzie jechał nonstop coast to coast. I walczył tylko o zbiórki w defensywie lub piłkę po wyprowadzeniu.
   Ale 95% świata będzie po jego stronie ;-)

   Lubię to: 8
 2. Oglądając konkurs wsadów komentatorzy tylko powtarzali, że Gordon miał pełno urazów oraz, że stracił energię co miał rok temu i o było widać po 4 próby do każdego wsadu. Konkurs za 3 szczególne finał był mało ciekawy bo dla finalistów bardzo słabo poszedł. Jestem zawiedziony poziomem może dzisiejszy mecz coś więcej pokaże.

  Lubię to: 1
 3. Konkurs wsadów powinien pokazywać najlepsze wsady na tej płaskiej ziemi, a nie zbieraninę od lat (za wyjątkiem zeszłorocznej pary finałowej) z nie wiadomo jakiego klucza, być może to kibice powinni wypowiedzieć się w głosowaniu, kogo by widzieli via internety (z wcześniej wyselekcjonowanych dukerów, którzy wyraziliby chęć, etc.); albo pieprzyć tę farsę, do której goście z ligi podchodzą coraz gorzej (kolejny ślepy wsad a’la Dee Brown ssie) i pozwolić na show organizowane np prze kolesi z DE. Lipek by dał radę!

  Lubię to: 2
 4. Czekam na wsad nad kolejką do sklepu monopolowego, przełożenie katy kredytowej pod nogą i zaplacenie zblizeniowo, drugą ręką zgarnięcie jednorazówki z trunkami i wyskoczenie ze sklepu. Nudzą mnie te ustawiania ludzi pod koszem i przeskaiwania nad nimi, za dużo tego typu dunków. Powinni jakies limity na podobne wsady robić, bo to sie robi coś w stylu ty przeskoczyłeś nad dwoma, ja przeskocze nad trzema i oddam hołd Jordanowi,Wilkinsowi,Dee Brownowi,Riderowi,Carterowi do wyboru. Jak ma w tą stronę to iść, niech ludzie głosuja smsami nad iloma zawodnik ma przeskoczyć osobami i komu w tym dunku oddać hołd.:)

  Lubię to: 14