Bielecki: Yogi znów poluje na kosze

5
fot. Instagram
fot. Instagram

30. stycznia 1961 roku na ekrany amerykańskiej telewizji weszła bajka o Misiu Yogim, który pałał się drobnymi kradzieżami koszy piknikowych. Równo 56 lat później, Kevin Duane Ferrell Jr., ledwie kilkadziesiąt godzin po tym jak przygotowywał się do rozegrania kolejnego meczu dla Long Island Nets w D-League, gra najwięcej minut spośród graczy Dallas Mavericks w spotkaniu przeciwko mistrzom NBA i raz po raz kradnie kosze Kyriemu Irvingowi, ustanawiając swój ówczesny rekord kariery i prowadząc zespół z Teksasu do sensacyjnej wygranej. Nie bez przyczyny mówią na niego „Yogi”.

Urodzony 9. maja 1993 roku w Greenfield, w stanie Indiana, Ferrell, w wieku 10-ciu lat został uznany przez Hoop Scoop największym talentem swojej klasy. Rodzice Kevina oprawili i powiesili to zestawienie w domu. Mający poniżej półtora metra wzrostu zawodnik  miał już w swoim arsenale crossover, rzut z biegu i podania jedną ręką.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Top 20 wydarzeń rozpoczynającego się All-Star Weekend w Nowym Orleanie
Następny artykułWake-Up: Świat pokonał USA, Jamal Murray został MVP. Kyrie mówi, że ziemia jest płaska

5 KOMENTARZE

  1. Historie zawodnikow to jak dla mnie najlepsze rzeczy na 6G. Tego typu artykuly sa rewelacyjne, kiedy je czytam przypomina mi sie zawsze zapach dopiero co kupionego „Magic Basketball” w kiosku pod blokiem.

    Lubię to: 27