Dniówka: Mason Plumlee w Denver, Jusuf Nurkic w Portland

11
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Już tylko 10 dni zostało do trade deadline i rynek transferowy zaczyna się powoli rozgrzewać. Jeszcze w sobotę wydawało się, że najbliżej jest wymiany Jahlila Okafora, którego Brett Brown nie wpuścił do gry właśnie ze względu na to, że rozmowy dotyczące jego transferu nabrały tempa. Ale podczas gdy Okafor nadal jeszcze nie wie, gdzie ostatecznie wyląduje, z pomysłu pozyskania go zrezygnowali Denver Nuggets, ponieważ wczoraj zrobili inny trade z Portland Trail Blazers.

Nuggets: Mason Plumlee i pick w drugiej rundzie draftu 2018
Blazers: Jusuf Nurkic i pick Grizzlies w pierwszej rundzie draftu 2017 (chroniony w top-5)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Game-winner KCP. Latrell Sprewell w MSG
Następny artykułWake-Up: 24 trójki Nuggets. 24 kolejne pudła Thunder. 20-sty z rzędu zwycięski sezon Spurs

11 KOMENTARZE

  1. Blazers do tej pory nie grali w post up, bo też w obecnym składzie Blazers nikt za bardzo nie umie grać w post up. Coś tam czasem skleci Harkless, coś może Turner, ale z wysokich praktycznie żaden.

    Lubię to: 10
  2. To ja teraz wystawię się na potencjalny hejt i spytam pod randomowym artem – jak z planami wspólnego oglądania sobotnich konkursów w wawie? W którejś z Palm była mowa o jakiejś miejscówce na Ursynowie.. Ktoś? Coś?

    Lubię to: 2