Flesz: (Nieanalityczna) chemia w NBA, Stotts próbuje ratować Portland

9
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Kolejne zwycięstwo Procesu bez Joela Embiida i jeszcze jedna porażka Cleveland Cavaliers – tym razem u siebie z Sacramento Kings (How?) – to historie środowej nocy.

GM Cavaliers David Griffin skrytykował przed meczem z Kings zachowanie LeBrona Jamesa i jak dobrze, że to zrobił!

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Kolejna porażka Cavs. Kolejne wygrane Sixers i Heat. 42 punkty Marca
Następny artykułDniówka: Gdzie przehandlować Melo?

9 KOMENTARZE

 1. Management Bulls potrafi całkiem nieźle draftować, ale niestety nic po za tym. Bałagan i brak jakiejkolwiek długofalowej strategii, albo jest ona tak zawiła, że sam The Prezes by jej nie rozwikłał. Ciężko na to patrzeć staremu fanatykowi byków.

  Lubię to: 0
  • Bulls udało się wyjąć z niskim numerem świetniego Butlera, ale prócz tego ich drafty nie powalają. Mirotić nie wygląda tak dobrze jak się zapowiadał w 1 sezonie, Portis zawodzi, z Valentine nic wielkiego nie będzie. A wcześniej przecież byli np. Eddy Curry, Jay Wiliams, Tyrus Thomas, James Johnson czy oddanie nr 2 (Aldridge). Itp., itd. Managment Bulls od końca ery Jordana ssie.

   Lubię to: 1
   • True, true. Warto jednak też pamiętać, że po Miroticu wszyscy spodziewali się więcej, Moore robi już różnicę w NO, a kilka lat temu zrobili finał konferencji z drużyną opartą głównie na własnym drafcie włączając w to ówczesnego najmłodszego MVP w historii i przyszłego obrońcę sezonu. Tylko gdzie to wszystko jest dzisiaj?

    Lubię to: 4