Flesz: Kawhi w MVP Race, Konferencja Wschodnia złapała (drugiego) flaka

6
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Po napisaniu tytułu wybrałem zdjęcie i zorientowałem się, że Richard Jefferson wygląda jak Śmierć.  Pasuje.

Dion Waiters jest gwiazdą dnia (po 27/80 z gry w 6 jego meczach do ostatniego weekendu).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Dion Waiters pokonał Warriors. 49 Irvinga w porażce z Pelicans. Game-winner Russa
Następny artykułDniówka: Kto na ławkę Zachodu w All-Star Game?

6 KOMENTARZE

    • Mam wrażenie, że to jest sezon, w którym straty mają marginalne znaczenie dla graczy i trenerów. Harden regulanie zbliża się ostatnio do 10, Westbrook to samo, ale póki wygrywają to jest ok. Problemem Cavs jest bardziej defensywa, nie w każdym meczu będą w stanie rozstrzelać rywali jak Warriors.

      Lubię to: 0
  1. To, że w tym sezonie będzie od groma przeciętniaków było wiadomo już na samym starcie więc nie wiem Maciek skąd nagle to Twoje zdziwienie.W zasadzie każda drużyna, głównie na Wschodzie, która mogła wykonać krok w przód albo została w miejscu(Toronto, Wizards) albo jeszcze się osłabiła(Hornets,Atlanta).Odpadł 1 z 4 głównych contenderów (dzięki Bogu za tą nieustępliwość Westbrooka bo pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej), drużyny które mogą skorzystać z potencjału swoich topowych zawodników od lat stoją w miejscu przez kiepskie zarządzanie(NOP, Kings) a największe ruchy transferowe jak w Knicks czy Bulls były od początku skazane na porażkę, co zresztą sami przewidywaliście.
    Co prawda jest kilka rozczarowań i drużyn które miały wyglądać inaczej ale suma sumarum ten sezon przeciętnością był naznaczony jeszcze przed pierwszym dniem rozgrywek.

    Lubię to: 2