Dniówka: Koniec sezonu Winslowa. Harden vs. Westbrook

7
fot. Damon Higgins / Newspix.pl
fot. Damon Higgins / Newspix.pl

Jeszcze dwa lata temu czwartki w NBA ograniczyły się niemal tylko do double-headera pokazywanego przez TNT, czasami rozegrano jeszcze jakiś jeden czy dwa dodatkowe mecze, ale generalnie to był ten dzień tygodnia, kiedy najwięcej drużyn odpoczywało. W zeszłym sezonie zmieniono nieco ten system i rozszerzono czwartki, aby zamiast kumulować spotkania w pozostałe dni, ograniczyć liczbę back-to-backów. Nadal jednak to przeważnie 5-6 meczów, dlatego dzisiaj można powiedzieć, że mamy wyjątkowy moment sezonu, bo przed nami najdłuższy czwartek w całym 2017/18, podczas którego obejrzymy 8 spotkań. A jako, że jutro święto Trzech Króli i dzień wolny, to dobra okazja, aby spędzić tę noc lub jutrzejszy poranek z NBA. Również w związku z tym świętem, już dzisiaj Dniówka zapowiadająca cały długi weekend.

Jest sporo tematów, więc ruszamy:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (450): Tu będzie (Za)kopane
Następny artykułWymiana: LeBron dostał kolejnego strzelca i to jednego z najlepszych – Kyle’a Korvera

7 KOMENTARZE

  1. Czekam na potwierdzenie, ale podobno Atlanta chce wysłać Korvera do Cavs powoli sprawa tytułu wydaje się przesądzona jesli to prawda. Ale ze jeszcze kluby w głupi sposób pomagają się im wzmacniać, tylko troszkę to rozumiem.

    Lubię to: 3