Między Rondem a Palmą (448): Radio Palma

28

Dziś w HQ.

W końcu brzmimy jak normalny podcast. Rozmawiamy o końcu narzeczeństwa Buss/Jackson. Także o długości sezonu, progresie ofensywnym w NBA, przeciętności obu konferencji i o tym co stanie się dalej z ligą.

Szukamy nowego klubu Paulowi Millsapowi i nie szukamy nowego klubu Rajonowi Rondo.

[wpdm_file id=347]

https://twitter.com/babygirl22222/status/816197944034598912

 

Poprzedni artykułFlesz: Top-5 postępów w ataku (drużyny). Ben Der …been doing that
Następny artykułDniówka: Czy Raptors zawalczą o transfer Paula Millsapa?

28 KOMENTARZE

 1. Myślę że powód dla którego Jeanie i Jax się rozstali jest chyba oczywisty.
  Phil cały czas bardzo lubi trójkąty i nie zamierza z tym skończyć.
  A Jeanie robi się coraz starsza i najwyraźniej przestało jej to odpowiadać …

  Lubię to: 77
 2. Gratuluję jakości i małego studia nagrań :) A z innej beczki Maćku, zwróciłem uwagę na podwyższenie Twojego laptopa i przypomniałem sobie o kultowym (dla mnie oczywiście) albumie „Gwiazdy NBA” z Jordanem, Stocktonem i Robinsonem na okładce, który wydawał się kopalnią wiedzy w 96 roku! Muszę go odkopać na strychy u mamy, powinien jeszcze gdzieś być :) Ale to Twoje to chyba jakaś inna pozycja? Bo nazwa się nie do końca zgadza.

  Lubię to: 3
   • Tego nie miałem w takim razie :) Mój to chyba Jack Clary „Gwiazdy NBA” z biogramami kilkudziesięciu (30-40?) gwiazd tamtego okresu. Lub aspirującymi do tej roli wg autora, ponieważ pamiętam tam pomiędzy wszystkimi topowymi graczami… Kendalla Gilla bodajże :) W necie piszą, że rok wydania to 1992 ale ja zauważyłem go w księgarni w centrum Krakowa, na wystawie w 1996… Lekkie opóźnienie z ofertą w kraju nad Wisłą, haha :) Takie czasy. Muszę tego naprawdę poszukać.
    PS. Wymiar też pod laptop + twarda oprawa więc może wypróbuje patent :)

    Lubię to: 1
 3. Panowie – czapki z głów! Ale jakość! Ale jazda! Teraz nie tylko Wy, ale i (przynajmniej część) słuchacze muszą się do lepszego przyzwyczaić:) Powodzenia na ścieżce dobrego (jasnego) dźwięku!:)

  Lubię to: 1