Między Rondem a Palmą (448): Radio Palma

28

Dziś w HQ.

W końcu brzmimy jak normalny podcast. Rozmawiamy o końcu narzeczeństwa Buss/Jackson. Także o długości sezonu, progresie ofensywnym w NBA, przeciętności obu konferencji i o tym co stanie się dalej z ligą.

Szukamy nowego klubu Paulowi Millsapowi i nie szukamy nowego klubu Rajonowi Rondo.

[wpdm_file id=347]

https://twitter.com/babygirl22222/status/816197944034598912

 

Poprzedni artykułFlesz: Top-5 postępów w ataku (drużyny). Ben Der …been doing that
Następny artykułDniówka: Czy Raptors zawalczą o transfer Paula Millsapa?

28 KOMENTARZE

 1. Jakość super, dzięki!

  Jestem z Olecka, który od Ełku jest 25km, mam tam rodzinę i szczerze mówiąc: smutno mi, kiedy tego wszystkiego słucham. Bardzo smutno. Mam natomiast te same wspomnienia jeśli chodzi o podróże pociągiem, przesiedziałem w nich szmat życia (w moim przypadku to był nieistniejący już pociąg Ełk – Wrocław, wysiadałem po 7 godzinach w Toruniu żeby odwiedzić babcię w Ciechocinku / kuzyna we Włocławku).

  Millsap oczywiście do Minnesoty (wszystko żeby Wiggins nie dostał maksa), choć poczułem niepokój kiedy mówiliście o jego obecnej formie – widziałem 0 gier Atlanty.

  Lubię to: 0
 2. Trochę Panowie nie wykorzystaliście potencjału Millsapa i plotek o nim.

  Przede wszystkim – mówi się o dwóch teamach zainteresowanych wymianą – Raptors i Nuggets. W przypadku tych drugich myślę, że możnaby ułożyć bardzo ciekawą paczkę.

  Millsap w Blazers za Plumleego i Leonarda? A może bardziej Ezeli, Plumlee i pick Blazers? Plumlee po sezonie będzie UFA i Blazers raczej nie powinni chcieć mu płacić, więc typuję, że będzie chcieli go opchnąć gdzieś przed trade-deadline.

  Lubię to: 0
 3. Dziekuje za Palme i prosze, BARDZO prosze podglosnijcie dzwiek. Macka ledwo slysze na mojej(slabej) mp3 przy volume ustawionym na max nawet jak spaceruje po bezdrozach.

  Bardzo prosze nagrywajcie/remasterujcie(?) tak, zeby bylo przynajmniej 150% aktualnego volume. Chyba latwiej sciszyc niz podglasniac

  Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie!

  Lubię to: 4