Kajzerek: Kilka ciekawych line-upów 1/3 sezonu

1
fot. AA/ABACA / Newspix.pl
fot. AA/ABACA / Newspix.pl

Sezon pędzi. To zawsze duży szok, ale w gruncie rzeczy za nami już sporo walki, której efekty ukształtowały wczesny obraz ligi. O niespodziankach chłopaki informują was na bieżąco, ja z kolei chciałbym przyjrzeć się niekoniecznie najlepszym, ale najciekawszym pięcioosobowym line-upom pierwszych 30+ spotkań rozgrywek zasadniczych. Cztery konkretne…

B.Griffin, D.Jordan, L.Mbah a Moute, C.Paul, J.Redick

Obecnie jedno z najlepszych ofensywnych ustawień w lidze. Przy tym niezwykle skuteczne w obronie. Gdyby tylko Doc Rivers mógł grać tymi zawodnikami przez 48 minut każdego meczu. Mają niesamowity Net Rating na poziomie 16,2. Pozwalają rywalom na 95,3 punktu w obronie i zdobywają 111,5 punktu w ataku. Arsenał ofensywny jest tutaj ustalony, ale w gruncie rzeczy trudno ocenić, kto de facto jest pierwszą opcją. Doc Rivers lubi zaczynać mecze od trójki ze słabej strony J.J. Redicka, który korzysta z serii zasłon.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres: Sylwestrowa wersja
Następny artykułWake-Up: NBA zakończyła 2016 rok. James Harden miał 53-17-16!

1 KOMENTARZ