Między Rondem a Palmą (443): Tylko to Miastko

6

W dzisiejszym dniu, w którym dzieci przychodzą na świat (tylko że w Miastku, bo w Słupsku wciąż nie można).

NBA i NBPA dogadali się co do najnowszego „dziecka” i o tym – o nim – mówimy. Omawiamy najważniejsze kwestie w umowie CBA – nowe kwestie dotycząc przedłużania umów i wysokości wyjątków, rookie-scale. Praktycznie wyczerpujemy temat, zanim w 31. minucie muszę odebrać telefon z M.i.a.s.t.k.a, gdzie rano przyszła na świat Helena, druga córka mojej siostry.

[wpdm_file id=341]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Porozumienie w sprawie CBA! Rockets i Lakers kontynuują swoje serie. Embiid i Okafor razem w piątce
Następny artykułFlesz: Odwróć tabelę, wersja (pssst Lakers już tankują). Nowa nadzieja Wizards

6 KOMENTARZE

  1. Podbijam host3234

    Troche ciezko u czytelnikow (sluchaczy) o jakas pozytywna krytyke i motywacje Palmiakow do dalszego nagrywania. Swieta sa k***a jego mac! Zluzujcie portki i cieszcie sie, ze znalezli chociaz pol godziny.

    Lubię to: 6
  2. Bardzo dobrze się słuchało dzisiejszej palmy – dzięki temu można pominąć artykuły o nowym CBA a i tak wiedzieć co się zmienia.

    Na końcu były jakieś problemy techniczne? Palma kończy się jakby urwana w pół zdania.

    Lubię to: 0