Dniówka: Wyścig po tytuł Szóstego Gracza

22
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Negocjacje nowej umowy CBA cały czas trwają, cały czas zbliżają się do końca i wygląda na to, że jest szansa, iż w czwartek do północy uda się sfinalizować porozumienie. Po wczorajszym spotkaniu NBA i Związku Zawodników pojawiało się sporo optymistycznych doniesień. Zajmujący się biznesową stroną sportu dziennikarz Scott Soshnick podał, że już 98% spraw jest załatwionych i pozostała jeszcze jedna do rozwiązania. Jak już wiemy z wcześniejszych raportów, tą ostatnią sporną kwestią jest licencja na wykorzystanie wizerunku zawodników i jak podaje Adrian Wojnarowski, nadal trwają rozmowy na ten temat. Ale według Davida Aldridge’a z NBA.com, nie jest to coś, co może stanąć na przeszkodzie porozumieniu.

Czekamy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Joakim Noah zaraz straci miejsce w piątce Knicks. Co stanie się dalej w NBA?
Następny artykułPrzerwa na Żądanie Extra: Pau czy Marc? Nasze draftowe wpadki

22 KOMENTARZE

  • Dla mnie problemem jest to, że czekam w dniu kiedy żekomo ma się ukazać palma jak głupi. A wystarczyło by napisać, że dziś nie będzie bo…
   Tylko tyle. Odrobine szacunku w naszą strone. Druga sprawa w weekend jest tylko „wake up” i koniec. Poniedziałek to samo. Pytam dlaczego? Trzy dni z rozgrywek są pominięte. Dla mnie ten produkt staje się nie pełny.

   Lubię to: 13
   • Napisałem we Fleszu dziś że nie będzie Palmy. Zajmij sie czytaniem tego co jest Panie „produkt niepełny”. Przed sezonem kilkukrotnie napisalismy jak pracujemy w tym roku. Zgodziłeś się wykupując dostęp. Za rękę Cię tutaj nikt nie trzyma. Przestań się mazać ojej ojej trochę szacunku ojej ojej.

    Lubię to: 11
    • Skoro już się dołączyłem do tematu to dokończę,mi wszystko w tym momencie na szóstym pasuje,wiem ze pisałeś we fleszu widziałem ale fajnie by było dla aktywnych słuchaczy którzy z niecierpliwością rano czekają po prostu podać info ze nie będzie bo (wybacz jeśli jestem ślepy) we fleszu nie zawsze przemycasz tą wiadomość.

     Lubię to: 0
     • Ale dziś właśnie przemyciłem i właśnie z szacunku dla słuchaczy Palmy. Robiłem to też już kilka razy w tym sezonie, gdy nie było Palmy. Pisałem na końcu, w dopisku. Było. Get with the program!

      zNYK ma ciężką pracę i w tym sezonie, gdy nie ma Palmy, to dlatego że nie może.

      Lubię to: 8
    • „Ojej ojej” i Ty tak na serio? To Ty się przestań mazać. Ktoś coś napisze i od razu weź spierdalaj i załóż sobie bloga.
     Oczywiście masz racje nikt tu nikogo nie trzyma za ręke. Z tym że, co mi pozostało po wykupieniu rocznego abonamentu? Tak napisałeś jak to będzie to działać w tym sezonie. Czy mi się to podoba? Nie. Czy chciałbym coś innego? Tak. Jaką mam możliwość sprzeciwu? W tym momencie żadnej. Faktycznie dziś przemyciłeś to, że palmy nie będzie. Zrobiłeś to w taki sposób, że dopiero za trzecim razem to znalazłem. A wystarczy prosty komunikat i nie byłoby problemu.

     Lubię to: 2