Między Rondem a Palmą (439): Dorośli mówią nie wierzę

12
fot. psychosonda.pl
fot. psychosonda.pl

Dziś na estradzie.

Ostatnio dajemy Wam klasyki, dziś wyjątkowo wyszło krócej. To przez zimę. Próbujemy stworzyć ranking Top-5 piosenek o zimie.

Pojawia się polski hiphop i temat zimy w hiphopie, więc tu zamiast o pozytywnych zaskoczeniach, wychodzi że tu rozczarowanie, tam zawód, a jak zima, to nie grzeją.

[wpdm_file id=337]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Portland i Minnesota mają podobny problem, Josh Jackson vs Andrew Wiggins
Następny artykułDniówka: Jeszcze więcej trójek

12 KOMENTARZE

 1. Panowie – macie przecież specjalnie stworzony zapis swoich typów, które Maciek wrzucał kiedyś do jednej z Palm. Miała Wam służyc jako ściągawka w dyskusjach w trakcie sezonu, a znowu mamy zgadywanki „A ile obstawiałeś? A nie pamietam, ale coś koło 45. Chyba”.
  Tutaj pomoc:
  https://szostygracz.pl/wp-content/uploads/2016/10/znyk-maciek-ostateczne-typy-2016-17.png

  Sprawa nr 2 – W zeszłym tygodniu pojawiła się prośba w komentarzach o dokończenie Waszego review drugoroczniaków. Na takie Palmy jak te, gdy brakuje tematów po 30 minutach pasowałoby jak ulał.
  Inna opcją tematu jest np szukanie wymian. Maciek napisal dzisiaj we Fleszu o problemach Portland. Może by tak przelecieć się po zespołach i znaleźc dla nich dobry, sensowny deal?

  Sprawa numer 3 – Wracając do problemów Minny. Może handlowanie Dunnem jest dobrym pomysłem. Dunn za Noela i Sir Covingtona?

  Lubię to: 18