Bartek Mówi Jak Jest: Frustracja Gortata

8
fot. twitter.com/WashWizards
fot. twitter.com/WashWizards

Gra Washington Wizards w pierwszym miesiącu rozgrywek doprowadzała fanów do płaczu. Zespół zawodzi przede wszystkim przez odstającą od poziomu NBA ławkę rezerwowych, na czele z Treyem Burke’iem, Marcusem Thorntonem i Jasonem Smithem. Swojej frustracji nawet nie stara się ukryć Marcin Gortat, który po cichu rozpoczął ten sezon całkiem udanie, mimo że jego rola w ofensywie jest niewielka. „Polska Maszyna” notuje średnio w tej chwili 11,5 punku oraz 12,5 zbiórki.

PS: Wprowadziłem małe usprawnienie: klikając w nazwę rywala w rubryce #GortatWatch, zostaniecie przeniesieni do highlightów Gortata z danego meczu, o ile tylko takie wideo zostało wyprodukowane przez Piotra Zarychtę.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDwunasty Gracz: Debiut Jareda Goffa, test przed Cowboys (zapowiedź Week 11)
Następny artykułWake-Up: Kontrowersyjny finisz meczu w Sacramento. Pacers bez George’a pokonali Thunder

8 KOMENTARZE

  1. A ja czekam na jakis dluzszy artykul np. o Ingramie, lub o Wallu z Wizards. Moze jakis dluzszy art na temat Isaiaha Thomasa albo Matta Barnesa? Moze cos o Hieldzie? Jakis czas temu pojawialy sie czesciej takie artykuly jak np. „W szalonej glowie Jesusa” albo „Lance nie urodzil sie gotowy”. Poczytalbym ;)

    Lubię to: 2