Dniówka: Dennis Schroder podpisał przedłużenie. Hawks, Wizards, Clippers i Bulls zaczynają sezon

18
fot. twitter.com/DennisMike93
fot. twitter.com/DennisMike93

Jeszcze w zeszłym tygodniu pojawiały się doniesienia, że Atlanta Hawks raczej nie podpiszą teraz przedłużenia debiutanckiego kontraktu ze swoim młodym rozgrywającym, okazało się jednak, że udało im się dojść do porozumienia. Nie musieli nawet negocjować do ostatnich godzin przed deadlinem i jeszcze przed swoim pierwszym meczem sezonu poinformowali o podpisaniu kontraktu.

Dennis Schroder został trzecim zawodnikiem z draftu 2013 – po CJ’u McCollumie i Giannisie Antetokounmpo, który ma już załatwione przedłużenie. Dostanie $70 milionów za kolejne cztery lata, z czego $62 miliony są gwarantowane, a resztę może zdobyć w bonusach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Anthony Davis uwięziony w Ziemi Świętych, The Death of Grit & Grind
Następny artykułGorący Ekspres (27.10): PLUSY i MINUSY pierwszych 2 dni sezonu

18 KOMENTARZE

 1. Przed pierwszym meczem Wizards mam małą prośbę: czy można w wake – up, obok meczu Washingtonu, chociaż dopisać linijkę statystyczną Marcina? Wiem, że jest i mam nadzieję, że będzie dalej Gortat watch, ale z rana sprawdzając wyniki zawsze chcę wiedzieć, jak spisał się Polish Hammer. Doceńmy posiadanie Polaka w NBA i grającego na takim poziomie, bo naprawdę się boję, że będziemy za tym tęsknić.

  Lubię to: 46
  • Ja się trochę dziwię czytelnikom – wymagać? Jasne… ale z umiarem.

   Najlepszy portal o koszykówce jest ciągniety w zasadzie przez Adama i Maćka + newsy (update’owane nawet w środku nocy!) i dodatkowe teksty od Marka, Cezarego, Michała etc.

   Nie dość, że chłopaki reagują na prośby (game alert, wake up, godziny fleszy i Palmy) to trochę przeginacie z wymaganiami. Chłopaki muszą te mecze obejrzeć, żeby napisać coś z sensem (o wiele bardziej wolę sensowny tekst o paru meczach niż wszystkie po łebkach- od tego jest boxscore i highlight).
   Top 100? Przecież Maciek pisał, że nie ustala żadnych ram czasowych i teksty będą się pojawiać co jakiś czas. Teraz mamy inaugurację sezonu i są zapowiedzi w formie artykułu ORAZ podcastu. Jest research I do tego upgrade’owany na bieżąco portal. Top 100 wymaga czasu, obejrzanych archiwalnych meczów, jeszcze więcej researchu. Dajcie żyć!
   Wiem, że post kolegi Lanfuasta to tylko pytanie, ale w ciągu ostatnich tygodnia roi się wszędzie od zachcianek. Myślę, że top100 to bardziej hobbistyczny projekt Maćka niż plan na 'dopchanie’ 6G kolejnymi artami.
   Just read’n’enjoy fellas!

   :)

   Lubię to: 13
   • Rzeczywiście ostatnio widać w komentarzach, że sporo czytelników chce mieć wpływ na wygląd 6G. Niby fajnie bo chodzi o rozwój i atrakcyjność portalu ale czy nie zadziałało przysłowie „Daj palec~” ?:>

    Lubię to: 4
    • A należy tez pamiętać o starej wielokrotnie sprawdzającej sie zasadzie, że użytkownik nie ma zielonego pojęcia czego tak naprawdę chce.
     Spełnianie wszystkich zachcianek odbiorcy to najszybsza droga do totalnej kleski.

     Na szczęście ekipa szóstego, wnosząc po jej poczynaniach, zdaje sobie z tego sprawę i ostrożnie wprowadza zmiany co raczej dobrze wróży ;)

     Lubię to: 2