Między Rondem a Palmą (426): Zapowiedź sezonu Sacramento Kings

16

Dziś w ostatnim tygodniu przed sezonem (!)

Kto fizycznie jest brzuszkiem w preseason? Czy ktoś wygrał trade Bulls-Bucks? Kogo zNYK typuje na MVP sezonu? Kogo na mistrzostwo typuje Psychofanka Kobiego (która twardo w zeszłym sezonie typowała, że nie będą to Warriors i miała rację)

Na te i inne pytania poznasz odpowiedź w dzisiejszej Palmie. Zapowiadamy też kolejne nowe czasy w Sacramento Kings.

[wpdm_file id=323]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Start sezonu już za tydzień
Następny artykułSkarb Kibica 2016/17: Indiana Pacers

16 KOMENTARZE

 1. Najsmieszniejszy klub ever, boje sie, ze wyjda z kryzysu, bo to niekończące się pasmo dowcipów jak zarządzany jest ten klub. Obawiam się, ze nie będę już kolejny raz świadkiem az tak nieudolnego i zabawnego zespołu. Dlatego Carpe diem, będę śledził Kings i śmiał się kolejnych dram, bo nie wiadomo kiedy ten Czas Wielkich Niedorzeczności się skończy.

  Lubię to: 2
  • Trudno się nie zgodzić.

   Chciałem jednak zwrócić Twoją uwagę na pewien klub, który nominuję do kategorii „Najśmieszniejszy”, w którym to klubie ostateczne decyzje dotyczące składu podejmuje były hodowca koni.

   To klub, którego trenerem jeszcze w zeszłym sezonie był człowiek wątpiący w wartość rzutu za trzy. To klub, którego najlepszy gracz oklaskiwany był po meczach, w których trafił 2 rzuty z 15 oddanych.

   Lubię to: 11
   • W klubie o którym piszesz przynajmniej widać jakiś kierunek zmian i są widoki na lepsze. W Sacto jedyne co zmienia się od lat to co sezon nowy trener dla Boogiego i ogólny brak jakiegokolwiek kierunku ku lepszemu.

    Lubię to: 0
     • Winny jest w zatem nie ten co „ukradł”, ale ten co wydał „złodzieja”?

      Lubię to: 6
     • Bardzo mi się podoba Twoje podejście do tego. Mam nadzieję, że cała społeczność fanów Lakers, sami gracze, szatnia pełna spoconych mężczyzn, stanie za tym co prawe, a Nick Young i blondynka z mikrofonem w przyszłości mu za to podziękują.

      Lubię to: 4
     • Wątek idealny na Gorący Ekspres- kto zawinił bardziej w rozpadzie narzeczeństwa Nicka Younga- Swaggy, który zdradził czy D’Angelo, który to ujawnił. Oficjalnie zgłaszam pytanie!

      Lubię to: 20
     • Maciek, blondynka zapewne już jest wdzięczna. Podejrzewam, że szatnia już mu to odpowiednio wytłumaczyła, bo to jeszcze gołowąs z mlekiem pod nosem a nie weteran co z niejednej klubowej szafki chleb jadł. Społeczność fanów Lakers sam wiesz jaka jest – jeśli będzie grał dobrze i zobaczą w nim przyszłość, to nie tylko mu podziękują ale i jeszcze upewnią, że to i tak była wina Younga.

      Lubię to: 0
     • Póki co skandują „Larry! Larry!” co jest dziwne, bo Larry Bird był najlepszym graczem Celtics. A Larry Nance nie gra nawet w piątce drużyny D’Angelo. Wierzę, że to się zmieni, ale czuję się niekomfortowo słysząc to.

      Lubię to: 1
     • Eee, szkoda roztrząsać, bo kto tam zrozumie co akurat ma na myśli społeczność Lakers :)

      Lubię to: 0
   • W kategorii najsmieszniejszego w ciągu jednego sezonu – owszem. Ale klub, o którym piszesz ma lata chude po wielu latach tłustych, a Sacramento ma dekadę, w której każdy rok jest na podobnym poziomie absurdu.

    Lubię to: 2
 2. Panowie jedna prośba – w pierwszej połowie zapowiedzi niemalże zawsze przechodziliście przez rotację drużyny = kto na jakiej pozycji etc. Dałoby radę wrócić do tego na ostatnie 4 zapowiedzi?
  Plus – zmieścicie w jakiejś przedsezonowej Palmie ( lub w którejś z tych na początku sezonu) swoje typy na nagrody? Dzisiaj mamy już MVP (chociaż nie usłyszeliśmy typu Maćka), ale chętnie usłyszałbym [usłyszelibyśmy] parę słów na temat ROTY, MIP i 6th Mana.

  Lubię to: 9
  • Oczywiście wrócimy do zapowiedzi pozycja po pozycji, jak sobie życzysz.

   W ten weekend opublikujemy na Szóstym Graczu nasze typy na nagrody i myślę, że w przyszłym tygodniu we wtorek w Palmie, tuż przed rozpoczęciem sezonu, zrobimy taką Palmę podsumowującą, w której zestawimy nasze ostateczne typy na wyniki i typy na nagrody.

   Lubię to: 7
 3. Nie mogę skomentować pod dyskusją powyżej więc tutaj napiszę, że to karma upomniała się o swoje i dojechała Lakers za Finały Konferencji w 2002, którzy teraz powoli zajmują miejsce pokonanych wtedy Kings. Szkoda tylko tych drugich, którzy musieli tyle lat spędzić na dnie ligi, aby LAL mieli do czego pikować :)

  Lubię to: 0