Kajzerek: Nie będzie przerwy, bo interes za dobrze się kręci

3
AP Photo/Mark Humphrey
fot. AP Photo

Adam o tym pisał, ale chciałem swoje trzy grosze, bo śledzę temat od negocjacji z 2011…

Lockout nie opłaca się nikomu. NBA przeżywa najlepsze finansowe lata w historii organizacji, z kolei NBPA na czele z Michele Roberts zyskała głos, który u komisarza budzi szacunek. Sytuacja w żadnym stopniu nie przypomina tej sprzed pięciu lat. Poprzedni dyrektor związku zawodników – Billy Hunter, nie miał czasu na przygotowania do negocjacji, bo martwił się przepuszczaniem przez unię brudnych pieniędzy, które wychodziły czyste po kilku zgrabnych malwersacjach. Dopiero gdy zatrudniono specjalistów mających zweryfikować rachunki Huntera, wyszło na jaw, że ten korzystając ze swojej pozycji zrobił z NBPA interes rodzinny.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica 2016/17: Miami Heat
Następny artykułWake-Up: Wall wrócił, LeBron odpoczywa, Howard zadebiutował w Atlancie

3 KOMENTARZE

  1. Powiem tak: nie jestem fanem tej „politycznej” aktywności Silvera, ale jedno trzeba mu z czystym sumieniem oddać – to za jego panowania i dzięki jego działaniom, liga NBA stała się finansowym potworem. A pewne jest to, że Adam Silver się tym wszystkim nie zadowoli i nadal jest duży potencjał na rozwój.

    Lubię to: 0