Między Rondem a Palmą (422): Zapowiedź sezonu Orlando Magic

10

Dziś w deszczu.

Omawiamy wtorkową noc preseason i zapowiadamy środę. Nagle Mike D’Antoni i Kristaps Porzingis znajdują w Palmie większościowe poparcie, więc nie można przegapić.

Spędzamy też dużo czasu na trudnych do ogarnięcia Orlando Magic. NBA! Nagle nie ma miejsca na tematy zastępcze.

[wpdm_file id=318]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Joel Embiid w debiucie pokazał swoją wyjątkowość. Luke Walton ostrożny w swoim debiucie w Lakers
Następny artykułWake-Up: Thunder wygrali w Barcelonie. Cavs rozpoczęli preseason. Pistons bez Jacksona

10 KOMENTARZE

 1. Jeszcze tylko 8 zapowiedzi Maciek…

  Sezon zaczyna się 28 października, we wtorek. Zgaduję, że Palmę z poniedziałku 27 lub wtorku 28 będziecie chcieli przeznaczyć na zapowiedź pierwszego dnia NBA(plus typy na ROTY/COTY/MVP/MIP? Przydałaby się taka Palma), dlatego Panowie zostaje Wam 11 dni roboczych (włączając jutrzejszy piątek) n nagrania 8 Palm. Sprawa ciężka, ale do zrobienia :>

  Lubię to: 2
  • Dziś to sobie liczyliśmy i wyszło nam, że będzie ciężko… ale powalczymy. Zakładamy roboczo ostatnią Palmę z zapowiedziami we wtorek 25 pażdziernika.

   Piątek 7.10 PHI

   Wtorek 11.10 PHX

   Środa 12.10 POR

   Piątek 14.10 SAC

   Wtorek 18.10 SAS

   Środa 19.10 TOR

   Piątek 21.10 UTH

   Wtorek 25.10 WAS

   Lubię to: 11