Pat Riley: Chris Bosh prawdopodobnie nie zagra już w Heat

9
fot. uninterrupted.com
fot. uninterrupted.com

Przez całe wakacje Chris Bosh przygotował siebie i nas na swój powrót do gry. Dużo było spekulacji czy Miami Heat dadzą mu zielone światło, on jednak nie miał żadnych wątpliwości, że mimo kłopotów zdrowotnych może kontynuować karierę i nadal jest w stanie grać na wysokim poziomie. Miał udowodnić to podczas obozu treningowego, ale niestety nie może w nim uczestniczyć, ponieważ nie przeszedł testów medycznych. Pojawiły się podobno oznaki dalszego krzepnięcia krwi. Bosh nie zamierza się poddawać i określił tę sytuację tylko jako kolejną przeszkodą w jego podróży, ale w Miami już nie mają złudzeń.

Pat Riley jasno dał do zrozumienia, że to koniec:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNerlens Noel: Sytuacja Sixers na pozycji centra nie ma żadnego sensu
Następny artykułMo Williams zmienił zdanie i zdecydował się zakończyć karierę

9 KOMENTARZE

  1. Czytając o relacjach Bosha z Rileyem (a raczej o ich braku) mam szczerze mówiąc mieszane uczucia co do zachowania się władz Heat… wiadomo, Riley to świetny fachowiec, bardzo szanowany, który stworzył kulturę zwyciężania w klubie i dał mu dwa pierścienie, ale z drugiej strony po lekturze powyższego tekstu osobiście nie chciałbym być zawodnikiem Heat w sytuacji, kiedy mam jakieś poważne problemy, czy to zdrowotne, czy to jakiekolwiek inne, bo trochę to wygląda tak, jakby zostawiało się graczy z ich problemami samym sobie. Oczywiście to tylko przekazy medialne i nie wiadomo, jak wygląda to w rzeczywistości, ale jednak to właśnie media kreują w dużym stopniu wizerunek organizacji i szczerze mówiąc, w tym przypadku nie wygląda to najlepiej.

    Lubię to: 0
  2. pare miesięcy temu Simmons z kimś w jakimś podcascie spekulował ze Riley nie dopusci Bosha do gry, żeby zejść z jego kontraktu. jest jakiś zapis, że jeśli zawodnik nie zagra przez X czasu, druzyna moze go zdjac z sallary cap. voila!

    Lubię to: 0