Między Rondem a Palmą (419): Zapowiedź sezonu New Orleans Pelicans

18

Dziś w sezonie grzewczym.

Relacja ze spotkania Carmelo ze zNYKiem, kwestia Chrisa Bosha, kilka wieści z media-days i zapowiedź sezonu New Orleans Pelicans.

Jesteśmy na nowym sprzęcie, ale jeszcze w trakcie poprawiania jakości – na tyle na ile możemy to zrobić, kiedy zNYK porusza się autem przez zwykle zakorkowane rano miasto Warszawa (i szumy). Ten element – jazda od „Ronda” do „Palmy”, czyli zwykle pierwsze 25% rozmowy – to osobna kwestia. Osobny problem. Nikt kogo znam nie nagrywa podcastów poruszając się po mieście. Dla nas to jednak jedyne możliwe wyjście. 

Ale od 12 minuty, gdy zNYK już jest na miejscu, czyli w pracy, role się obracają i to ja brzmię jakbym mówił przez słuchawkę, zNYK nie. Wcześniej było odwrotnie. Na koniec chodzi nam o to aby nie było trzasków, tzw przesterów i abyście mogli zrozumieć każde słowo, które mówi zNYK, co bywało dotychczas problemem. Myślę, że to osiągnęliśmy już dziś i słychać wszystko. W kolejnych dniach nadejdzie natomiast pomoc specjalistów, którzy spróbują wycisnąć z naszych nagrań jak najwięcej. Liczymy na Waszą cierpliwość i raz jeszcze dzięki za setki Palm przetrwania.

[wpdm_file id=314]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMo Williams zmienił zdanie i zdecydował się zakończyć karierę
Następny artykułKajzerek: Contract-year Rose’a

18 KOMENTARZE

 1. \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/v

  Lubię to: 8
 2. Chciałem napisać z „sucharowego obowiązku”, że „Ech, wolałem jak wierciliście mi ucho”. Jednak coś mnie tak tknęło w serduszku (bo przecież nie gwiazdce), że to już tyle czasu od kiedy pojawiło się coś takiego jak „Small talk”, a później i Palma. Nawet taki stały element Palmy jak innowacyjna nieprzewidywalność jakości nagrań już nie powróci… Nawet nie będzie jak Palmy o Kobim zrobić… Chlip chlip :(
  Ale ogólnie to się cieszę, że jest lepiej, chyba się cieszę…

  Lubię to: 4
 3. Kiedyś Windhorst jechał samochodem i rozmawiał z Lowem. Jakość była mega. Ale brawa za to, że próbujecie. Choć tym razem to Maciek brzmi jakoś dziwnie :) I myli Fedoruka z Piszem!

  Lubię to: 7
 4. Co do lat z mocnym składem kończącym karierę:
  2003
  Michael Jordan
  David Robinson
  John Stockton
  1974
  Oscar Robertson
  Jerry West
  Willis Reed
  Jerry Lucas
  1980
  Rick Barry
  Walt Frazier
  Earl Monroe
  Pete Maravich

  Lubię to: 6