Kajzerek: Contract-year Rose’a

6

rose

Czuję tu więcej miłości – mówi Derrick Rose po kilku miesiącach w Nowym Jorku. Złote dziecko Chicago choć bardzo utalentowane, okazało się być równie bardzo delikatne. Po zerwaniu więzadła w play-offach 2012 Rose tylko w przebłyskach przypominał zawodnika z sezonu MVP. Rozwój Jimmy’ego Butlera otworzył dla drużyny możliwość, którą początkowo traktowano jedynie jako śmiałe przypuszczenie. To zabawne, że Bulls mimo wykorzystania tej karty, nie byli w stanie faktycznie Butlerowi pomóc. Zamiast tego stworzyli mu jeszcze większą konkurencję podpisując Rajona Rondo i Dwyane’a Wade’a.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (419): Zapowiedź sezonu New Orleans Pelicans
Następny artykułDwunasty Gracz: NFL Podcast (odc. 5 – Podsumowanie Week 3)

6 KOMENTARZE

  1. Gdyby Rose’owi faktycznie udowodniono gwałt to z ligi powinien wylecieć nie na kilka/kilkanaście spotkań, ale na kilkaset. Zwłaszcza, że liga potrafiła banować ludzi za zdecydowanie mniejsze wykroczenia [#AferaSterlinga]

    Inna sprawa, że na chwile obecną sprawa wygląda trochę jak wyłudzenie hajsu. 21,5 mln odszkodowania? Damn….

    Lubię to: 2