Między Rondem a Palmą (415): Mem jak Memphis (zapowiedź sezonu Grizzlies)

9
fot. zimbio.com
fot. zimbio.com

Na dzisiejszej wyspie.

Rozmawiamy o serialu „The Night Of”, urodzie Alicji Bachledy-Curuś, odgryzaniu przyrodzenia, premierze Smoleńska, kanibalizmie który jest okej, olimpiadzie szachowej i o Dodzie w jednym samolocie ze zNYKiem. Z ciekawszych rzeczy: o sezonie Memphis Grizzlies. Tylko tu będzie źle.

Duszpasterskie: Dziś na 6G popołudniu debiutuje nowy podcast o NFL. „Komisarz” Karol Górkiewicz i Maciek „Yuzek” Rabiniak zapowiadają sezon w konferencji NFC. Stay tuned psychofani i początkujący fani futbolu. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

[wpdm_file id=305]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: 2-0 i czas na Estonię
Następny artykułNBA Playbook: Atlanta Hawks

9 KOMENTARZE

 1. Night Of był spoko ale jak na produkcję HBO (która notabene robi wg mnie najlepszą telewizję) to bardzo skopali końcówkę.
  Będzie bez spojlerów, ale chętnie wrócę do tematu jak skończycie sezon.
  No i przede wszystkim John Torturro- uwielbiam gościa ale nie mogę przestać się zastanawiać co byłoby gdyby nie śmierć Gandolfiniego – ponoć istnieje pilot w którym zagrał od początku do końca – chciałbym żeby zabuszował gdzieś w sieci…kiedyś.

  Lubię to: 0
 2. 2017 first round draft pick to Denver
  Memphis’ 1st round pick to Denver (via Cleveland) protected for selections 1-5 in 2017 and 1-5 in 2018 and unprotected in 2019 [Cleveland-Memphis, 1/22/2013; Cleveland-Denver, 1/7/2015]

  Już w tym roku mówiliśmy o tym, że Grizllies nie mogą przytankować po kontuzji Gasola, bo ich pick w loterii szedl do Denver.
  Rafał Juć i jego koledze mogą już zacierać ręce…

  PS: #TeamBachledaCuruś

  Jakby to byl GorącyExpress to Maciek dostalby minusa za wybór Dody ponad Alicją

  Lubię to: 0