Top 100 koszykarzy w historii NBA: #91 Bob Lanier

4
fot. hoopchina.com
fot. hoopchina.com

ROZPOZNANIE: 20/10 w 14-letniej karierze
POZYCJA: Center
STREFA ZAGROŻENIA:W promieniu 4 m. od obręczy
SPECJALIZACJA: Pełny, lewy hak
KRYTYKA: Nic nie wygrał

Luty, rok 1980, Cleveland. Trwa przerwa meczu NBA. W szatni drużyny gości 39-letni Don Nelson uwija się z mazakiem przy tablicy. Ogromny i spocony nowy center Milwaukee Bucks wstaje ze swojej szafki, powolnym krokiem zbliża się do trenera i klepie go w plecy. „Masz ognia?”. Wraca na swoje miejsce z odpalonym papierosem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułVan Gundy dalej kompletuje swój zespół w Detroit, teraz uzupełnił ławkę
Następny artykułWymiana: Joffrey Lauvergne w Thunder

4 KOMENTARZE

  1. Za każdym razem jak pojawia się ksywa „Bad news” Barnes uśmiecham się. W obecnych czasach taki gość byłby żyjącą legendą mediów społecznościowych.
    Ps. Cykl trzyma poziom, aczkolwiek przewiduję, że do top 10 dojdziemy w 2018 roku, bo zaraz Maćka przygniecie regular season. W zeszłym roku (?) była zapowiedz autorskiego systemu analitycznego z info, że będzie o tym więcej, a potem wiatr oknem skrzypnął a garbaty anioł zniknął ;)

    Lubię to: 2