Zabieg Ezeliego rozluźni na chwilę walkę o minuty w Portland

2
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Portland Trail Blazers wracają na przyszły sezon aż 90,0% swoich minut z sezonu 2015/16. Z zawodników, którzy odeszli, tylko Gerald Henderson zagrał dla Blazers więcej niż 300 minut. Jego minuty w rotacji zostaną zastąpione sprowadzonym z Bostonu za 70 mln dol. Evanem Turnerem. Upgradem na czysto miało być za to dodanie do składu Festusa Ezeliego, odkąd Chris Kaman zagrał dla Blazers tylko 112 minut w 16 meczach. Ale nie tak szybko.

Marek pisał wczoraj za oficjalną stroną Trail Blazers:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułUdane wakacje w Bostonie, ale chcieli więcej
Następny artykułCzarne chmury nad Wizards? John Wall może opuścić początek sezonu

2 KOMENTARZE

  1. szeroki skład, kłopot z gatunku tych najmniej niebezpiecznych.Stotts dał radę rok temu, w między czasie nie wydarzyło się nic, co pozwalałoby wątpić, że teraz też tego nie poukłada. Choć rzeczywiście zrobienie kroku do przodu po zaskakująco dobrym ubiegłym sezonie nie będzie łatwe

    Lubię to: 0