Raport: Sacramento Kings są od dawna zainteresowani Rickym Rubio

7
fot. newspix.pl

Przed kilkoma dniami pisałem o potencjalnej dziurze jaką Cleveland Cavaliers mają na pozycji rezerwowego rozgrywającego. To nic przy kraterze jaki mają Sacramento Kings.

Sztab Vlade Divaca wygląda jakby w offseason zupełnie zapomniał o tym, że jedynym rozgrywającym w składzie Kings jest backup Darren Collison, który w dodatku nie ma zmiennika.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRio 2016: Znamy pary 1/4. USA gra z Argentyną, Hiszpania z Francją szósty rok z rzędu
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (406): Macho Camacho (zapowiedź sezonu Mavericks)

7 KOMENTARZE

 1. Kilka tygodni temu sporo było plotek o ewentualnej wymianie Rubio na Brandona Knighta, ale nic z tego nie wyszło. W lutym z kolei „Leśne Wilki” chciały go wymienić na Middletona z Milwaukee, tyle, że w Bucks nawet nie chcieli o tym słyszeć. Myślę, że Thibbs powinien pograć Rubio przynajmniej do lutego i sprawdzić jak to będzie wyglądało i jeżeli nie będzie ok, to dopiero wtedy spróbować wymiany przed zamknięciem okienka transferowego. Na rynku może być dostępny wtedy ktoś ciekawszy niż Collison, czy Knight.

  Lubię to: 0
 2. Dopóki nie poprawi rzutu Rubio to nie jest pierwszopiątkowy PG w NBA, nawet mimo tego przeglądu pola i obrony. Na miejscu Wolves pożegnałbym się z nim bez żalu. Być może rzeczywiście w lutym będzie można więcej za niego ugrać niż teraz, bo u Thibbsa wszyscy wyglądają korzystniej.

  Lubię to: 0
  • Zacznijmy od tego, że w tej krainie shoot-first combo-guardów mało jest już PG. A i chyba są gorsi pierwszopiątkowi PG w NBA.

   Niezależnie od tego, współczuję mu ewentualnych przenosin do Sacramento.

   Lubię to: 0
   • Czy jest w tej chwili jednym z lepszych graczy w tej ekipie? Pewnie jest. Czy z nim na rozegraniu w pierwszej piątce jest szansa w perspektywie 3-4 lat na coś więcej niż play off? Trudno mi w to uwierzyć. Widzisz to inaczej?

    Lubię to: 0