Klay Thompson: „Nie zamierzam się (przekleństwo) poświęcać”

14
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Top-10 rzeczy, które mogą zniszczyć sezon Golden State Warriors. Mam ten artykuł z tyłu głowy. Symulacja jednego z managementów NBA wykazała ponoć, że Warriors wygrają w przyszłym sezonie 83 z 82 meczów sezonu regularnego i złamią sezon, …po tym jak Stephen Curry zimą w Oklahomie złamał grę, zanim złamał się sam i potem LeBron wyśmiał go w meczu nr 6 i zdobył tytuł.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułClippers wydłużają swoją ławkę i podpisali kolejnego weterana
Następny artykułRussell Westbrook zgodził się podpisać przedłużenie z Thunder

14 KOMENTARZE

  • Props za rozumowanie matematyczne!

   Maciek zrobił temat trochę z niczego i wyszedł news raczej do niczego. Nie będzie to znowu takie dziwne jeśli ich sumaryczny USG jeszcze trochę urośnie w przyszłym roku. Tak miarkuję, że przy gorzej zbalansowanym składzie Kerr będzie chciał/musiał mieć 2 z 4 gwiazd zawsze na parkiecie. Klay dostanie coś z rzutów Barbosy, Dray „ubijjajkapokażparówkę” uszczknie coś z rzutów Marysia i Ezeliego i może będzie piłował się w post-upach częściej, Curry będzie grał dalej swoje, a Durant weźmie to co było Barnesa i może jeszcze zabierze gorsze, mniej efektywne rzuty Igoudali i Livingstona. Na razie nie ma co tu szukać problemu.

   Lubię to: 0
 1. Czy zamiast (przekleństwo) w tytule nie można dać dosłownego tłumaczenia i wstawić tam prawilnej staropolskiej 'kurwy’? Czyż zdanie „Nie zamierzam się, kurwa, poświęcać” nie brzmi od razu lepiej?:P

  Lubię to: 0