Heat są gotowi odwdzięczy się Udrihowi, Warriors sprawdzą E.Williamsa, Beasley zostaje w Houston

3
fot. Hector Gabino / Newspix.pl
fot. Hector Gabino / Newspix.pl

W NBA wakacje w pełni, prawie nic się nie dzieje, dlatego tym razem zbiorczy tekst o kilku mniejszych sprawach.

Miami Heat w minionym sezonie bardzo starali się, żeby zejść poniżej progu podatku i ostatecznie im to się udało i nie przeszkodził im nawet pozyskanie Joe Johnsona. Wszystko dzięki pomocy Beno Udriha, który zgodził się na wykupienie swojego kontraktu, zostawiając drużynie $90 tysięcy z gwarantowanych pieniędzy jakie powinni mu wypłacić do końca sezonu. W tamtym momencie był już kontuzjowany i było wiadomo, że nie zagra do końca rozgrywek, dlatego ten buy-out bardzo rozzłościł pozostałe drużyny i od razu pojawiły się spekulacje, że musiało tu dojść do jakiegoś porozumienia na boku. Nikt przecież bezinteresownie nie oddaje $90 tysięcy i to w dodatku drużynie, do której trafiło się ledwie kilka miesięcy wcześniej.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBartek Mówi Jak Jest: Gortat – Celebryta, Polityk, Sportowiec.
Następny artykułClippers wydłużają swoją ławkę i podpisali kolejnego weterana

3 KOMENTARZE

  1. Pytanko do zainteresowanych bardzo związane z tematem: czy ktoś wie czy na pewno mecze na Olimpiadzie będzie można obejrzeć na livebasketball.tv?

    Z tego co kojarzę to wystarczy kupić abonament na miesiąc i można ciosać, ale póki co na stronie nie widać śladu zapowiedzi Rio (nawet w upcoming competitions).

    Lubię to: 0