You Talkin’ To Me?!

6
fot. YouTube

Sezon ogórkowy oficjalnie czas zacząć! W przerwie między meczami ligi letniej oraz szastaniem pieniędzmi jak na dobrej imprezie w nocnym klubie, można skupić się na innych tematach. Cytat z „Taksówkarza” nie znalazł się tu przypadkowo – będzie o brutalnych akcjach, twardych graczach, a także trochę o tych, którzy tylko chcieliby być twardzi, ale średnio im to wychodzi (albo po prostu się wstydzą).

Przy okazji pamiętnych kontrowersji wokół zachowań Draymonda Greena i jego zamiłowań do combosów „na Gołotę”, a także wydarzeń niezwiązanych bezpośrednio z NBA, tj. śmierć Muhammada Aliego oraz Kimbo Slice’a, zacząłem zastanawiać się nad kwestią agresywnych zachowań oraz ich konsekwencji w postaci zawieszeń. Żeby sprawa była jasna – nie jestem zwolennikiem przemocy. Brzydzi mnie każdy przypadek znęcania się nad zwierzętami itp. Z drugiej strony chyba każdy człowiek miał w swoim życiu moment, w którym najogólniej mówiąc, puszczały mu nerwy. Nikt nie lubi być obrażanym albo uznanym za mięczaka w swoim otoczeniu – szczególnie dotyczy to lat wczesnej młodości.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLuis Scola zagra w Brooklyn Nets, bardzo wysoki wybór Nets w Drafcie 2017 zagra w Celtics
Następny artykułTop 100 koszykarzy w historii NBA: #99 Pete Maravich

6 KOMENTARZE

 1. Jako fan Knicks pozwolę sobie skomentować ten tekst:
  – tak, boli wciąż przypomnienie 1997 roku, mocno. Tym bardziej cieszy przypomnienie tego jak rok pozniej zrobilismy krzywde Miami a zwłaszcza w 1999 roku oraz jeszcze na koniec w 2000.
  – artykuł ciekawy, ale zawiera oczywiste walki i najsłynniejsze przepychanki. Liczyłem na nieco więcej nisz i linków do tego czego nie widziałem
  Ale i tak miło spędziłem 6 minut, więc dziękuję :)

  pzdr
  rzepka

  Lubię to: 0
  • Dzięki :) Temat faktycznie potraktowany dość ogólnie, ale mogę obiecać, że niektórzy bohaterowie wpisu pojawią się jeszcze na 6G w szerszej i poważniejszej formie.

   Lubię to: 0
 2. Świetny tekst, dałem suba.

  Mnie, na przeczytanie całego artykułu zeszło sporo dłużej, ponieważ zupełnie zatracilem się w YouTube’owej podróży po poszczególnych matchupach z lat ’80 – ’90.
  Zatem – misja wykonana, dzięki.

  Pozdrawiam i poprosimy więcej :-)

  Lubię to: 0
 3. Fajnie by było jakby temat został rozłożony na kilka artykułów, a w każdym z nich szczegółowiej opisać daną dekadę pod względem bójek, jakieś ciekawostki itp. Ale i tak fajnie się czytało :)

  Lubię to: 0