Harrison Barnes podpisał kontrakt z Dallas Mavericks (w kajdankach)

16
fot. twitter.com/mcuban
fot. twitter.com/mcuban

UPDATE 7.07: Tym razem Dallas Mavericks nie stracili uzgodnionego wcześniej wolnego agenta. Dlatego Harrison Barnes po podpisaniu kontraktu pozował spięty kajdankami razem z GM’em Mavericks Donniem Nelsonem.

Barnes podpisze czteroletni kontrakt za 94 mln dolarów i zastąpi Chandlera Parsonsa (Memphis) w roli startera na pozycji nr 3.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTyler Johnson podpisał 4-letnią ofertę Brooklyn Nets, Miami Heat mają 3 dni na wyrównanie
Następny artykułPelicans podpisali Langstona Galloway’a, z którego zrezygnowali Knicks

16 KOMENTARZE

  1. Barnes jest młodziutki atletyczny i zdrowy co w Mavs ważne Rick będzie miał czas nad nim pracować dla Harrisona to może być życiowa szansa żeby stać się dużo lepszym koszykarzem,być może pod względem mentalnym też się poprawi,ja wierzę.

    Lubię to: 0
  2. A pamiętacie przewidywania przed draftem kiedy Barnes miał przyjść, że niektórzy go typowali na nr1 pierwszej rundy? Wiem, że nie pokazywał się ostatnio z dobrej strony, ale to jest też kwestia ogrania i roli w zespole.

    Lubię to: 0