Egomaniacy: Wade chciał $20mln za sezon, Pat Riley dał Wade’owi $40mln za dwa lata. Teraz Wade chce 50

6
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Dirk Nowitzki uzgodnił warunki kontraktu z Dallas Mavericks, więc na polu bitwy o pieniądze z gwiazd pozostał już tylko Dwyane Wade. I sytuacja z ciekawej przeradza się w komiczną.

Brian Windhorst z ESPN doniósł we wtorek wieczorem naszego czasu:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres (5.07): Ile tytułów zdobędą teraz Golden State Warriors?
Następny artykułDavid West w pogoni za tytułem przenosi się do Golden State

6 KOMENTARZE

  1. Wade mógłby już skończyć tę szopkę bo nikt się nie nabierze że opuści Miami. Nie wybierze Chicago bo jest tam Rondo oraz ponad 8% podatek stanowy, w Denver nie miał by z kim grać i w kwietniu jechał na ryby a i podatek stanowy w wysokości 5% uszczuplił by jego konto a w Cavs za frytki i colę nie będzie grał :)

    Lubię to: 0
  2. Rzeczywiście jest szopka z tym podpisaniem. Jednak ja się Wade’owi nie dziwię. Jest legendą tej drużyny, jest Heatliferem, brał mniej hajsu, Bosh ma dużo więcej hajsu, Hassan ma więcej hajsu, a Riley zamiast jak Cuban w tym roku, mając możliwość ładnie podziękować i dać więcej, kombinuje. Często pazerny dwa razy traci. Oby nie tym razem.

    Lubię to: 0