DECYZJA: Kevin Durant wybrał Golden State Warriors!!

110
fot. kd
fot. kd

Patrzyłem jeszcze na internet po piątej, nic się nie działo więc powiedziałem żonie, że mamy chyba chwilę i możemy pojechać na krótką przejażdżkę rowerem. To miała być nasza wspólna chwila w rocznicę ślubu. Dzieci zostały z ciocią i pojechaliśmy. Na szczęście daleko nie odjechaliśmy, bo zaraz dzwoni do mnie Maciek gdzieś ze szlaków w Cisnej:

Odwołujemy sezon! Zamykamy interes, jest po wszystkim.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (392): Deszcz w Cisnej
Następny artykułKevin po drugiej stronie hejtu

110 KOMENTARZE

 1. Kev, szkoda…. Pewnie pożałujesz jak LeBronisław. I może nawet zrobisz to co on. Ale i tak będziesz wtedy tylko drugi. Całe życie drugi. Szkoda Kev. Ta bajka mogła się inaczej skończyć…

  Lubię to: 0
 2. To jest o tyle złe, że OKC miało GSW na deskach, odnaleźli sposób. Okazuje się że talent się zgadzał, zgubiły ich tylko gorące głowy. W kontekście tego decyzja Duranta to tylko gorąca głowa.

  Lubię to: 0
 3. Super decyzja! Jest mi ten gość obojętny ale jak widać starczy męczenia się w OKC :)))) Pora nowych wyzwań. Wielcy z LBJ I Shaqiem też szukali swojego mistrzostwa w lepszych drużynach. Szacun za odwagę. No a teraz hejt :)))))))

  Lubię to: 0
 4. Są takie serie na youtube, jak ludzie w NBA 2k robią składy w stylu 5x Jordan lub 5x LeBron i symulują sezon, żeby sprawdzić czy będzie 82-0. I nigdy nie jest. Tutaj będziemy to mieli w rzeczywistości.
  Ale ja myślę, że nawet 73-9 nie pyknie.

  Chociaż…
  PG – S. Curry 96 OVERALL
  SG – K. Thompson 90 OVERALL
  SF – K. Durant 94 OVERALL
  PF – A. Iguodala 79 OVERALL – chyba za ten block mu odebrali z 5 punktów
  C – D. Green 89 OVERALL

  No ładnie

  Lubię to: 0
  • Dokładnie. Najlepszego dla Real MVP i dla Pana Redaktora! No i dzięki, że przez cały czas trzymacie rękę na pulsie. W ciemno można wejść na szostygracz.pl i wiem, że będzie tam komplet informacji! Szacun!

   Lubię to: 0
 5. A ja bym jeszcze poczekał z tymi ochami i achami. Na papierze wiadomo, że wygląda to kosmicznie i potencjał jest neisamowity, ale weźmy pod uwagę także czynnik ludzki. Ktoś z gwiazd z GSW zostanie trochę odsunięty w cień, będzie musiał pełnić rolę tego trzeciego. Curry? Nie ma szans. Durant? Nie po to tu przychodził. Więc wypadłoby na Klaya. Ciekawy jestem czy bez żadnego 'ale’ zgodziłby się na to.
  Coś czuje, że to może walnąć z dużym hukiem :)

  PS. Przez ostatnie dwa dni odświeżyłem sobie tegoroczne finały w obszernych skrótach. KYRIE IRVING był TAKI wobec Curry’ego. Zupełny inny poziom energii.

  Lubię to: 0
  • Zgadzam się. Piłka jest tylko jedna a tu tyle rąk chętnych do gry… jak się powtórzy finał CLE vs GSW i Bronek jakimś cudem z nimi wygra to Kevin śmiało może sobie postawić pomnik przed domem z dużym numerem 2!

   Lubię to: 0
 6. Dobra decyzja Duranta, co do dzielenia się piłką wierze ze Kurczak, Green i KT łatwiej będą znosić 4 gwiazdę niż miało to miejsce w innych klubach. Kerr zna taką sytuację z Chicago gdzie to zdało egzamin. Teraz jeszcze centra co umie biegać i grać pick & roll np Gortat ;)

  Lubię to: 0