Między Rondem a Palmą (389): Kot Fryzjer

9

W dzisiejszym parno.

Omówiliśmy ostatnią noc, kto widział ten wie, kto nie, ten nie wie – deal Dipobaka, pozostałe wymiany, czyli dwie, draft i ludzi i flagi tych ludzi.

Są okrzyki, jest godzina.

Zachęcam zNYKa do Impresji o Brekałcie.

[wpdm_file id=277]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułOklahoma City Thunder pozyskali Victora Oladipo z Orlando Magic i Domantasa Sabonisa w zamian za Serge’a Ibakę
Następny artykułGorący Ekspres (24.06): Wygrani i przegrani Draftu 2016

9 KOMENTARZE

 1. Jeszcze nie o garniamy jak ciężkie czasy nadchodzą. Na razie to Pikuś. Apropo brexitu wychodzi po raz kolejny jak ogromny jest stopień nieświadomości żeby nikogo nie obrażać większości ludzina globie.

  Lubię to: 0
 2. Apropos Brexitu to warto wspomnieć, że referendum nie jest wiążące ani w prawie UE, ani w prawie UK http://www.theguardian.com/politics/2016/jun/23/eu-referendum-legally-binding-brexit-lisbon-cameron-sovereign-parliament

  Po drugie to do Brexitu może nigdy nie dojść – w kontekscie wypowiedzi Strugeon i Kearney’a, to Szkocja i Irlandia Płn. mogą oderwać się od Anglii i będzie to raczej Engxit.

  Lubię to: 0
  • Dokladnie nie jest i Izba Lordow może zablokować wynik referendum ale tego nie zrobi. Pewnie wiesz dlaczego. Elity Wielkiej Brytanii, wynika to z tradycji, respektuja z reguły głos ludu, gdyby różnica była jednoprocentowa możnaby o tym rozmawiać. Zła kolejność. Najpierw ze struktury musi być wyłączona Wielka Brytania. Dopiero potem po uzyskaniu „niepodleglosci” mogą do UE wejść Szkocja i Irlandia Pln.

   Lubię to: 0
  • w Szkocji za odejściem z UE było 38% więc już nie twórzmy fantastyki jak to Szkocja czy Irlandia się oddziela (w Gibraltarze było ponad 90% za pozostaniem w UE, spytaj teraz tych ludzi czy chcą dołączyć do Hiszpanii…).

   Lubię to: 0
   • Mimo to Szkocja w przeważającej większości chce pozostać w UE a Anglia właśnie dała im powód do powtórzenia referendum apropo odlaczenia się od WB które już zostało zaanonsowane. W tym samych 38% znajdą się ludzie którzy chcą odlaczenia Szkocji od Wielkiej Brytanii więc tutaj nie ma sprzeczności.

    Lubię to: 0