Gorący Ekspres (23.06): Kto (bardziej) przegrał wymianę Bulls – Knicks?

8
fot. NY Daily News
fot. NY Daily News

Piszę 30for30: „Just when the Cavaliers were throwing a championship parade, the Knicks reminded them: We’re still here, We ain’t going nowhere!”

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCo mogą zrobić ekipy z loterii podczas Draftu 2016?
Następny artykułDraft 2016: Simmons z #1, Celtics zrobili niespodziankę z 3 pickiem zamiast transferu, Ibaka w Magic

8 KOMENTARZE

 1. Przemku przy 20 st nie zamarzniesz ;)

  Podobnie jak niektórzy odpowiadający odniosłem wrażenie, że to wymiana między Hawks, Jazz i Pacers powinna być na pierwszym miejscu wczoraj. Rose dzielący się piłką z Melo ? I do tego jeszcze KP ? Biedny Kristaps…bedzie pełnił rolę stretch-4.

  Lubię to: 0
 2. Nawet jak zagra 5-10 meczy to wygrał NY, uwolnili spore zasoby finansowe na przyszłe kontrakty. Za rok Rose odejdzie wolny, jeśli pozbędą się jeszcze Melo to będzie nadzieja dla tego klubu.

  Lubię to: 0
 3. 1. Nikt. W konferencji LeBrona James’a te wszystkie wymiany teraz to jest jak folklor na odpuście we wsi na Podlasiu. Patrzysz na to, myślisz o tym, przychodzi Ci do głowy myśl: „Nawet fajnie”… i potem nagle dociera do Ciebie wygląd PO na wschodzie od kilku lat i myślisz sobie… „Po ch… to?” :)))))

  Lubię to: 0
 4. Ja uważam trade Rose’a za dobry deal z punktu widzenia Knicks. Bałem się Conleya w Knicks. Uważam,że Conley po kontuzji (czemu nikt o tym nie wspomina?) to nie będzie już ten sam gracz. Z maxem za 2 lata będzie wyglądał jak Anthony dziś. Dużo bardziej podoba mi się wizja jednego roku Rose’a i wyczyszczenia salary cap.

  Lubię to: 0