Kevin McHale zwolniony

8
fot. George Bridges / Newspix.pl
fot. George Bridges / Newspix.pl

Po czwartej z rzędu porażce, we wtorek zawodnicy Houston Rockets spotkali się, aby szczerze porozmawiać o problemach drużyny. Podobno spotkanie przebiegło bardzo dobrze i dzisiaj w pojedynku z Portland Trail Blazers mamy zobaczyć ich zupełnie nową energię na parkiecie. Wydawało się, że to będzie też ostatni moment, aby uratowali posadę swojego trenera, ale management klubu nie chciał już czekać.

Jak się okazuje, spotkanie zawodników nie było to jedynym jakie wczoraj odbyło się w Houston. Zaniepokojony kiepską grą swojego zespołu właściciel Leslie Alexander rozmawiał z generalnym managerem Darylem Morey’em i wiceprezydentem Gerssonem Rosasem. Razem podjęli decyzję, o której dzisiaj doniósł jak zawsze najszybszy z takimi wiadomościami Adrian Wojnarowski:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (310): Z podwójnym serem
Następny artykułSacramento Kings przegrali w Atlancie

8 KOMENTARZE

  1. Sporo chyba ryzykują, stawiając na asystenta (kto wie, może w plecy). Chociaż przypadek GSW tego nie potwierdza ;)

    A Whiteside zaczyna pełnić rolę paintprotectora, jak Howard jeszcze kilka sezonów temu.

    Lubię to: 0