Skarb Kibica NBA 2015/16: Los Angeles Lakers

4
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Gdzie się podziała magia Los Angeles Lakers?

Ostatnie dwa lata to najgorszy okres w ich wspaniałej historii. Lakers wygrali łącznie tylko 48 meczów, a gorsi w tym czasie byli jedynie Philadelphia 76ers… Dopiero po raz pierwszy od połowy lat 70-tych dwa sezony z rzędu kończyli poza playoffami i jeśli nie znajdą się w najlepszej ósemce również w tych rozgrywkach, będzie to ich nowy niechlubny rekord.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzegląd pre-season – problemy i prognozy
Następny artykułSkarb Kibica NBA 2015/16: New York Knicks

4 KOMENTARZE

  1. Jestem bardzo ciekaw postawy Kobego w tym sezonie. Jako jego absolutny psychofan nie mogłem sobie odmówić nawet meczów preseason, żeby zobaczyć jak się prezentuje po kontuzji i muszę przyznać, że przez bodajże 2-3 pierwsze byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie trzymał piłki, nie mroził ruchu, rzucał z dobrych pozycji (przważnie). W ostatnim spotkaniu przez 'kontuzją’ widziałem jednak już przebłysk starego Kobe – długie dwójki, długie izolacje, forsowanie. Mam nadzieję, że jednak częściej będę go oglądał w dyspozycji z pierwszych spotkań niż tych ostatnich.

    Lubię to: 0