5-na-5: Andrew Wiggins czy Jabari Parker? Omawiamy drugoroczniaków

7
fot. Â Brian Mark Peterson/TNS/ZUMA Wire), newspix.pl
fot. Â Brian Mark Peterson/TNS/ZUMA Wire), newspix.pl

Wczoraj pomówiliśmy o Klasie Draftu 2015. Dzisiaj wróćmy się do zeszłorocznej klasy. Ci koszykarze w większości mieli całe lato na to, aby zrobić pierwsze, wyraźne postępy. Będziemy mieć więc ich pod lupą tej jesieni, by zobaczyć czego się nauczyli. A czego się spodziewamy?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułUpdate: Michael Kidd-Gilchrist przejdzie operację barku, najprawdopodobniej straci cały sezon
Następny artykułRanking Top100 graczy NBA #6G100: 85-71

7 KOMENTARZE

 1. sorry za offtopic, podbijam pościk, który zamieściłem parę dni temu pod 1 z artykułów:
  są jacyś chętni do pogrania w NBA fantasy na yahoo? klasyczne 9-kat roto, draft wężykiem po losowaniu, mam 7 pewniaków z poprzednich lat, szukam jeszcze kilku, którzy nie skończą w połowie grudnia, żeby zbędnie nie spamować, kontakt najlepiej tu: https://www.facebook.com/Matti.Te

  Lubię to: 0
 2. Czy Julius Randle będzie w tym sezonie traktowany jako rookie ? Liczył się będzie np. w wyścigu po ROY, czy te kilka bądź kilkanaście minut (nie pamiętam) w zeszłym sezonie wystarczą, żeby klasyfikować go jako drugoroczniaka ?

  Lubię to: 0
  • Niestety, te 14 minut Randle’a weszło w tamten sezon, więc oficjalnie jest drugoroczniakiem. To inna opcja niż Blake Griffin, który kontuzjował kolano w preseason 2009, ale oficjalnie nie rozegrał ani minuty w sezonie regularnym 2009/10.

   Lubię to: 0