Rzutówka: Martin had a dream!

7
FOT: ZUMA/NEWSPIX.PL
FOT: ZUMA/NEWSPIX.PL

Dzień Martina Luthera Kinga. Takie Święto Niepodległości bez fajerwerków. Tych za oknami i co najważniejsze dla nas, tych na ekranach telewizorów. Na szczęście też nie ma tragedii. Reklamy NBA Green będą zastąpione milowymi krokami Afroamerykanów w drodze do równości w sporcie. To zawsze miła odmiana. W dodatku to dobry dzień na sprawdzenie płyty zaangażowanego społecznie Lupe Fiasco. Tak, od dziś jest darmowy League Pass. Nie, nie musisz mieć karty kredytowej, wystarczy płatnicza z odblokowanymi przelewami internetowymi. Tak, trzeba pamiętać, żeby wyłączyć przed końcem promocji, bo inaczej pobiorą pieniążki z konta. PS jeśli masz sporo czasu koniecznie nadrób wczorajszy mecz Seahawks z Packers. Może poziom sportowy nie był zachwycający, ale E-M-O-C-J-E, na które jeszcze w NBA trochę poczekamy.

Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves (20:00) – Do tej pory nie wiem co napisać o tym meczu Charlotte z Pacers. Boję się odpalić highlighty. Chociaż może pokazują cheerleaderki przez 2 minuty? Okej sprawdziłem. Ani chwili z dziewczynami… Kevin Martin jest questionable na dzisiejsze spotkanie. Nawet jak zagra nie będzie to wciąż żaden argument, by włączyć ten mecz. No może ten Wiggins.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (210): Nie zostawiaj telewizora w lesie, bóbr nie śpi
Następny artykułFlesz: Cavaliers znów zdominowali Chicago Bulls na deskach, 45 punktów Hardena, kontuzja kciuka Aldridge’a

7 KOMENTARZE