Między Rondem a Palmą (208): Książę Rumień

7

Zanim ZNYK: porozmawialiśmy o środowej nocy w NBA, Victorze Oladipo, jumperze Mutombo i o tym dlaczego nie ma nas w Anglii a mieliśmy być, Amare.

[wpdm_file id=87]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 360 Victora Oladipo i kolejny świetny mecz, Wizards znów wygrali w Chicago, powroty DDR i Born Ready, debiuty Greena i Q-Pona
Następny artykułWhitesanity

7 KOMENTARZE

  1. Victor Oladipo świetny gracz po dwóch stronach parkietu ale wolałbym żeby go jednak przestawić na 1 tak jak Westbrooka bo jednak jest on pozbawiony trójki i nawet jak będzie dużo dużo ćwiczył to może nie wejść na poziom 40+%. Ciekawy jestem tego Orlando choć nie wiem czy Frye to był dobry zakup. I najważniejsze pytanie czy powinni już się wychylać czy spróbować zgarnąć jeszcze jednego gracza z draftu?

    Lubię to: 0
  2. Oladipo to nie jest najlepszy ball-handler. Mi się podoba backcourt złożony z Victora i Paytona. Zgadzam się, że Frye to może nie koniecznie najlepszy zakup ale ta drużyna potrzebuje jakiś weteranów.

    Lubię to: 0