Rzutówka: Pierwszy Dzień Świąt

9
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Najedzeni? Rodzina zadowolona z prezentów? Wy jesteście zadowoleni? Josh Smith z pewnością. Dostał miejsce w piątce w contenderze plus 2 miliony dolarów. Pomyśl o tym kupując ojcu krawat. Żartuję. Nie o to w tym wszystkim chodzi, prawda? Mecze NBA w Święta to małe zbawienie dla głodnych sportu (praktycznie nic innego się pierwszego dnia nie dzieje) i osób zmęczonych już rodzinną atmosferą oraz ubarwioną o kilka kolejnych szczegółów, wydawałoby się znaną na pamięć, historią wujka Janka o tym co stało się podczas pierwszego tygodnia służby w wojsku. Paul Pierce stwierdził, że chciałby móc spędzić Święta z rodziną.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBernard King – król pierwszego dnia świąt
Następny artykułLeBron wrócił do Miami, Wade na chwilę cofnął się w czasie

9 KOMENTARZE

  1. „Wcześnie wstać w wolny dzień”? Czemu wstawać? Nie lepiej obejrzeć na żywo o 4:30? ja tam co roku jade od 18 do 7, no bo co innego robić w ten dzień, gdzie nic po za nba sie nie dzieje na swiecie.

    Lubię to: 0