Rzutówka: Czy zagra LeBron?

2

lebron cavaliersNBA wchodzi w ten czas! Niebawem zapomnimy o wyczekiwanym terminie 15. grudnia, który pozwala na handlowanie zawodnikami. Pierwsi do rozbiórki są Brooklyn Nets. Transfer resztek, które pozostały z Andreia Kirlenko to ruch numer jeden. Cała plejada innych graczy jest dostępna i razem z Adamem próbowaliśmy już na Twitterze wcisąnąć D-Willa do SacTown (niemal niewykonalne) i ISO Joe do Charlotte (też niełatwe). Zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Brooklyn Nets z miejscem w salary to zawsze ciekawy gracz na rynku transferowym. Świąteczne wyprzedaże już za moment. Głosowanie na All Star Game ruszyło.

Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers (2:00) – Bardzo nieświadomie napisałem najpierw Russell Westbrook zamiast Oklahoma. Trochę szkoda, że nie możemy oglądać tego meczu jako starcia dwóch najlepszych zawodników na świecie. Rekonwalestencja Westbrooka, te jego kryptolimitowane minuty bywają łaaał. W sumie to są łaaaał. Dla przykładu wczorajszy mecz z Bucks i to jak Westbrook bezwzględnie wykorzystał, że ma naprzeciw się phiiii Brandona Knighta. Ale przecież to klasyczny Westbrooczyzm. Odkąd wrócił oddaje w każdym meczu ponad 14 rzutów i tylko raz trafiał gorzej niż 47%, w każdym z tych spotkań zdobył ponad 21 punktów (średnio 26 w ostatnich 5 meczach), a zbierał więcej niż 5 piłek i rozdawał przynajmniej te 5 asyst. Jego obecność na boisku to o ponad 8 punktów na 100 posiadań lepszy atak i o ponad 2 punkty lepsza obrona. Limitowany Durant nie trafia za 3. Mały problem Scotta Brooksa podczas winning streaku ku play-off.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Warriors po raz 14. Wolves z Wigginsem zaskoczyli Blazers. Kolejny finisz Monty Ellisa. Buzzer-beater Beala
Następny artykułFlesz: Thunder pokonali Cavaliers, LeBron nie zagrał, 44 punkty Hardena i jego takeover w Sacramento

2 KOMENTARZE