Rzutówka: Lepiej późno niż wcale

3
Curtis Compton / newspix.pl
Curtis Compton / newspix.pl

Napisałem tytuł. Później w głowie napisałem ten wstęp i wszystko świetnie pasowało. Nie było mnie przez ponad tydzień, z uwagi na to, że im krótsze dni, tym więcej do zrobienia. Podobnie było dziś i tak o to Rzutówka pojawia się o 22, a  nie jak zaplanowałem przed 19. Załatwiłem wszystkie sprawy, wracam do domu kończąc w głowie resztę myśli o niedokończonych zapowiedziach, a w telefonie zabrzmiało powiadomienie „Kevin Durant wraca”. Play-off Thunder są uratowane? Lepiej późno niż wcale Kev!

Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks (1:00) – Obie drużyny z takim samym bilansem, ale na przekór naszym założeniom na początku sezonu to Bucks są wyżej w tabeli przed ich pierwszym starciem. Zmartwienie Bucks? Jabari Parker nie chce rzucać za 3. Zaczął średnio, bo do tej pory trafił tylko 25% swoich rzutów ale od czterech meczów nie rzucał w ogóle, a ostatnią trójkę trafił 21 listopada w Toronto. Cieszy z pewnością jego chęć do atakowania obręczy (jest 5 w lidze pod względem wsadów – jako jedyny z top5 nie grywa jako center, ba tylko 7% czasu spędza na 4).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (195): Dexter Boney
Następny artykułAkademicki zrzut (3): Klasyk goni klasyk…

3 KOMENTARZE