Między Rondem a Palmą (195): Dexter Boney

20

W dzisiejszej po-indyczej Palmie

Zaczynamy od drugiej strony. Jest o Słupsku, domkach i zwycięstwie Polski z Pl. Zbawiciela.

Szukamy historii w NBA i wszystko przyćmiewa powrót R. Westbrooka.

Srebrny medal przypada M. Gortatowi, a brąz kontuzji D. DeRozana.

Zaczynamy rozmawiać o PHI, co oczywiście prowadzi nas do NJN co w prostej drodze wytacza nas na manowce PHX 96/97. Najbardziej logiczny ciąg wywodów w MRaP ever. Bohaterem zostaje więc… Dexter Boney. Prawie zadzwoniliśmy zapytać, co słychać.

Źle się dzieje w CHA i zabawiamy się w tłumaczy niesymultanicznych. Prawie prosimy o pomoc Prezydenta Rady Europejskiej. Dealujemy prawie wszystkich.

Wieszamy psy. Maciek ma zostać asystentem JVG.

Zapowiadamy nieciekawy tydzień.

Zimno.

[wpdm_file id=74]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Charlotte Hornets szukają wymiany
Następny artykułRzutówka: Lepiej późno niż wcale

20 KOMENTARZE

  • Co Nuggets na tym zyskują?Po co im ballhog Waiters i niedoświadczony Zeller zwłaszcza, że kosztuje tyle co Mozgov a póki co lepszy od niego nie jest?Znów ktoś tu próbuje na siłę zrobić trade pod Cavs coby tylko James i spółka mieli jak najlepiej.

   Lubię to: 0
 1. Melduję, że Palmę pobrałem, odsłuch nastąpi jak postawię nogę na Kubie! W zeszlym roku podobny manewr wykonałem na Tobago. W myśl hasła :
  „We share Palma Worldwide!”.

  ZNYK – Dodge RAM? ;)

  Lubię to: 0
 2. Z ciekawości zrobiłem prostą symulację. Aktualnie Oklahoma ma bilans 5-12 i pct 0.294. Zakładając, że pozostałe 65 spotkań zagrają na takim samy poziomie jak cały poprzedni sezon, czyli 59-23 i pct 0.720, to wygraliby z nich 47, i ostatecznie osiągnęliby bilans 52-30 oraz pct na poziomie 0.631. W zeszłym sezonie podobny wynik wystarczyłby na 6 miejsce na zachodzie.

  Lubię to: 0
  • Oklahoma nie powinna się martwić o to z którego miejsca wejdzie tylko o to czy w ogóle zaliczą playoffs i utrzymają swój skład zdrowy do końca sezonu.
   Na seed w top 4 a więc i przewagę boiska i tak nie mają szans więc ktoś powinien skupić się raczej na tym by Brooks teraz w panice nie zarzynał Westbrooka i Duranta grając nimi po 38 minut.Inna sprawa, że na Zachodzie w tym roku rywalizacja jest jeszcze bardziej zacięta bo do walki o playoffs dołączyli Kings i Pelicans (którzy zapewne nie wejdą ale będą oscylować z bilansem na pograniczu 0.500).W zasadzie to Zachód praktycznie ma zaklepane 7 miejsc i tylko można się zastanawiać czy tymi 8 będą Kings, Phoenix, OKC czy Denver.

   Lubię to: 0